Płyny do WC

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Płyn do toalet – czystość i higiena na co dzień

Płyny do WC to często środki czyszczące o szerokim spektrum działania, które pozwalają szybko osiągnąć oczekiwany efekt. Jest nim przede wszystkim dezynfekcja toalet oraz zabijanie wszelkich gatunków grzybów, bakterii i wirusów, ale również usuwanie kamienia, osadów plam czy rdzy, a ponadto – nabłyszczanie oraz nadawanie WC pięknego, świeżego zapachu. Poza rozpuszczaniem już występujących zabrudzeń istotne jest również zapobieganie powstawaniu kolejnych, dzięki specjalnej powłoce, która przez dłuższy czas utrzymuje się na powierzchni muszli klozetowej.

Płyny do WC – dostępne formy i marki

Gęste płyny do WC to najczęściej spotykana forma tego rodzaju specyfików. Jednak płyn do toalet może mieć również lżejszą konsystencję, np. żelu, a nawet uniwersalnego sprayu, który stosuje się zarówno do mycia wnętrza, jak i zewnętrznej części toalety, w tym również trudno dostępnych miejsc, jak krawędzie. W e-drogerii Vica.pl znajdziemy produkty takich marek, jak: Ajax WC Power, Cillit Bang, Cluo, Domestos (np. Total Hygiene, Zero Kamienia), Dual Power, Kret (w tym Classic, Multi Action), Only Eco, Tytan, Voight czy Yplon.

Płyn do dezynfekcji toalet – bogaty skład i skuteczne działanie

Płyn do toalet często działa bardzo skutecznie, dzięki wielu silnie działającym składnikom. Przy jego stosowaniu należy zachować więc szczególną ostrożność, a butelki, w których przechowujemy środki czystości, trzymać z dala od dzieci. Niektóre płyny do WC zawierają kwasy, w tym kwas mlekowy, który efektywnie usuwa bakterie. W sklepie internetowym Vica.pl możemy również kupić taki płyn do toalet, który nie zawiera szkodliwych substancji – barwników, fosforanów, siarczanów, wybielaczy optycznych i chemicznych, parabenów, PEG-ów, chloru, formaldehydu, SLES, SLS czy EDTA, a ponadto jest wegański i biodegradowalny. Obok płynów do dezynfekcji należy regularnie zapobiegawczo stosować kostki do WC, a także środki do udrażniania rur tak nie doprowadzić do zatkania odpływu. 

Produkt dodany do ulubionych