Płyny do kąpieli

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Najlepsze płyny do kąpieli – daj się oczarować

Aromatyczna kąpiel w wannie pełnej bąbelków to świetna recepta na odświeżenie, ale i odprężenie się po dniu pełnym wyzwań. Kiedy chcemy choć na chwilę odciąć się od świata, wystarczy sięgnąć po płyn do kąpieli o upajającym zapachu. Dzięki temu możemy szybko poczuć się jak nowo narodzeni. Najlepsze płyny kąpielowe oferują również wszechstronne działanie, np. orzeźwienie, ujędrnianie, odżywianie, nawilżanie, a także spowalnianie procesów starzenia się skóry. Nie bez znaczenia jest też ochrona DNA komórek przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami bądź promieniowaniem UV.

Płyny kąpielowe – zwróć uwagę na skład

O tego rodzaju korzystnych właściwościach i wysokiej skuteczności produktu decyduje oczywiście dobór wykorzystanych składników. W e-drogerii Vica.pl można zaopatrzyć się np. w płyny kąpielowe stworzone w oparciu o jagody Goji, len, bursztyn, miedź, bawełnę, pantenol, wodę siarczkową, owies czy też naturalny chlorofil. Co ważne, w ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno płyny do kąpieli o bardzo długiej liście składników dobroczynnych, jak i pozbawione jakichkolwiek dodatków, których stanowczo powinniśmy unikać. Są to np. alergeny, parabeny, SLES, wazelina, formaldehyd czy OGM.

Nawilżający płyn do kąpieli

Jednak nawet jeśli zdecydujemy się na podstawowy produkt, jakim jest nawilżający płyn do kąpieli, do wyboru mamy szereg opcji i urzekających kompozycji zapachowych. Kupując płyn do kąpieli w sklepie Vica.pl, możemy wybrać np. taki o zapachu leśnym, kokosowym, lawendy i miodu, morza i skalistej roślinności, zielonego jabłuszka oraz wielu innych.

Produkt dodany do ulubionych