Sztuczne rzęsy

Pokazano 1-24 z 80 pozycji

Sztuczne rzęsy – niezawodny sposób na uwodzicielskie spojrzenie

Powłóczyste, uwodzicielskie spojrzenie to jeden z podstawowych „urodowych” celów, jakie przyświecają kobietom. Na szczęście istnieje coraz więcej skutecznych sposobów na to, aby go osiągnąć. Jednym z przebojów ostatnich lat są oczywiście sztuczne rzęsy – zarówno te sprzedawane osobno, jak i jako sztuczne rzęsy z klejem. Do wyboru jest wiele opcji i efektów, jakie możemy uzyskać – od delikatnego i bardzo naturalnego, doskonałego na co dzień, aż po bardzo mocne podkreślenie oprawy oczu, idealne na wieczór i wielkie wyjścia.

Sztuczne rzęsy z klejem

W ofercie e-drogerii Vica.pl z łatwością znajdziemy sztuczne rzęsy o optymalnej długości i sposobie mocowania. Dostępne są tu np. lekkie jak piórko sztuczne rzęsy na niewidocznym pasku, z niezwykle cienkimi i niewidocznymi żyłkami. Łatwo je nałożyć i trudno odróżnić od rzęs naturalnych – idealnie się z nimi stapiają. Wykonane są w 100% z włosia ludzkiego, jednak w sklepie internetowym Vica możemy kupić również sztuczne rzęsy syntetyczne. Poza różnorodnymi rzęsami na pasku (w tym takimi stworzonymi we współpracy z jedną z najlepszych wizażystek w Polsce – Martą Gąską) znajdziemy tu również ogromny wybór sztucznych rzęs w kępkach.

Więcej niż sztuczne rzęsy

Rzęsy w kępkach to często sztuczne rzęsy z klejem. Dostępne są w bardzo wielu różnych długościach (od najkrótszych aż po 14 mm); możemy je również kupić w zestawach z kępkami trzech różnych długości. Jeśli natomiast przypadły nam do gustu sztuczne rzęsy bez kleju w zestawie – bez obaw, w drogerii internetowej Vica możemy go dokupić. W sprzedaży są też inne specjalistyczne artykuły do rzęs, w tym zalotki.

Produkt dodany do ulubionych