Pomadki ochronne

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Pomadki ochronne – naturalna podstawa pielęgnacji

Pomadki ochronne do ust to jeden z tych kosmetyków, których po prostu nie może zabraknąć w kosmetyczce, i to nie tylko kobiecej. Nadmiernie przesuszone, spierzchnięte usta to przecież problem, który okresowo dotyka każdego, niezależnie od wieku czy płci. Może pojawić się zarówno w okresie zimowym, kiedy dużo czasu spędzamy w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach, jak i w czasie letnich upałów, a także w wyniku stosowania niektórych leków, częstego oblizywania warg itp. Dla wielu osób pomadki ochronne to absolutna podstawa pielęgnacji i nie rozstają się z nimi właściwie nigdy.

Niezbędne jak pomadki ochronne do ust

Jest to zdecydowanie dobra decyzja, ponieważ różnego rodzaju szminki ochronne mogą poszczycić się długą listą dobroczynnych właściwości. Nie tylko pozwalają utrzymać optymalny poziom nawilżenia ust, ale także mogą wykazywać działanie regenerujące, odżywcze, pielęgnacyjne, peelingujące, wygładzające, łagodzące oraz ochronne. Delikatną skórę warg chronią zarówno przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jak i innymi czynnikami atmosferycznymi, w tym mrozem i wiatrem.

Naturalna pomadka ochronna do ust – bogactwo składników

Za stosowaniem pomadek ochronnych przemawia jednak nie tylko ich ogromna funkcjonalność, ale i przyjemność związana z noszeniem ich na ustach. Naturalne pomadki ochronne do ust mają w składzie wiele dobroczynnych substancji pochodzenia naturalnego, mających zbawienny wpływ nawet na bardzo mocno przesuszone i popękane usta. Chodzi m.in. o takie składniki, jak wazelina, aloes, masło shea czy olejek z awokado. Dodatkowo pomadki ochronne często wyróżnia jakiś kuszący zapach, np. mango, truskawki, wiśni, wanilii bądź róży.

Produkt dodany do ulubionych