Szampony dla dzieci i niemowląt

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Szampon do włosów dla niemowląt – od pierwszego dnia życia

Szampon dla dzieci to jeden z artykułów pielęgnacyjnych niezbędnych podczas codziennej kąpieli. Szampon dla niemowląt musi wyróżniać się wyjątkową delikatnością, aby nie tylko skutecznie myć, ale też nie podrażniać wrażliwej skóry maluszka. Dostępne w naszym sklepie szampony do włosów dla niemowląt to produkty cechujące się najwyższą jakością, pozbawione szkodliwych substancji i alergenów. Zostały starannie przebadane, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo użytkowania już od pierwszych dni życia dziecka.

Szampon nawilżający dla dzieci

Dobry szampon dla dzieci pozwala na wygodne i skuteczne mycie włosów malucha. Łatwo się rozprowadza i bez problemu spłukuje, pozostawiając włosy miękkie i puszyste. Warto postawić na produkty mające starannie przemyślany skład, zapewniający odpowiednie nawilżenie (np. d-panthenol). Szampon nawilżający dla dzieci to świetny pomysł na codzienną pielęgnację – od pierwszych dni życia zadbaj o skórę głowy i włosy swojej pociechy. 

Szampon dla starszych dzieci – 3w1

Dla starszaków kąpiel to nie tylko sposób na zachowanie codziennej higieny, ale też świetna zabawa. Warto sięgnąć po atrakcyjny szampon dla starszych dzieci, łączący w sobie funkcje szamponu, żelu pod prysznic i płynu do kąpieli. Mamy dla naszych najmłodszych klientów szeroką gamę artykułów pielęgnacyjnych o cudownych owocowych zapachach, idealnych do tworzenia puszystej piany. Zamień zwykły rytuał w niesamowitą zabawę! Szampony dla dzieci starszych także wyróżniają delikatnością i zawartością dobroczynnych dla skóry substancji.

Produkt dodany do ulubionych