Tampony

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Tampony – poczuj swobodę! 

Menstruacja nie musi oznaczać dyskomfortu i rezygnacji z ulubionych, codziennych zajęć. Aby cieszyć się każdym dniem, nawet podczas okresu, wystarczy wzbogacić swoją kosmetyczkę o tampony – doskonały zamiennik dla klasycznych podpasek. W sklepie internetowym Vica.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zapewnić sobie świeżość i komfort podczas okresu. Sprawdź naszą ofertę i skompletuj swój niezbędnik!

Dlaczego tampony?

Tampony cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet ceniących sobie swobodę. W przeciwieństwie do podpasek tampony zabezpieczają przed przeciekaniem w każdej sytuacji – podczas kąpieli w basenie, joggingu czy opalania na plaży. Niewidoczne, dyskretne tampony nie podrażniają skóry i celująco zdają egzamin podczas gorących dni. Ponadto, tampony wchłaniają większą ilość wydzieliny niż podpaski i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. W sklepach znajdziesz tampony mini, standardowe i maxi, dzięki czemu bez trudu dobierzesz produkt do obfitości krwawienia.

Sprawdzone rozwiązania dla Twojego komfortu: tampony OB

Tampony OB cieszą się ogromnym zaufaniem kobiet na całym świecie. Produkty cenionej marki dostępne są w kilku wariantach różniących się rozmiarem. Wyróżnić możemy tampony OB Mini, Normal oraz Super. Starannie zaprojektowane tampony idealnie współgrają z kobiecą fizjologią, dopasowując się do kształtu ciała. Tampony o chłonnej strukturze efektywnie wychwytują płyn, kierując go poprzez splecione rowki do wnętrza i w górę tamponu. Otoczka SilkTouch zapewnia zaskakująco łatwą aplikację. Tampony OB mogą być stosowane zarówno w dzień, jak i w nocy.

Tampony ekologiczne: wybór korzystny dla Ciebie i planety

Tampony ekologiczne marki Gentle Day przypadną do gustu paniom dbającym o swoje zdrowie oraz środowisko naturalne. Prezentowane na naszej stronie tampony wyprodukowane są ze 100% certyfikowanej ekologicznej bawełny niezawierającej pestycydów czy pozostałości herbicydów. Potwierdzeniem ich jakości są niezależne certyfikaty: GOTS (Global OrganicTextile Standard) i ICEA (Instituto Certificazione Ambientale e Etica).

Produkt dodany do ulubionych