Pianki i żele do golenia


Pianka do golenia – w trosce o wrażliwą skórę

Najpopularniejszym sposobem na szybkie pozbycie się niechcianego owłosienia z nóg, pach czy okolic intymnych jest użycie klasycznej maszynki. Niestety, domowy zabieg często oprócz gładkiej skóry przynosi nam bolące i nieestetyczne podrażnienia. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się na ogolonej skórze zaczerwienienia i krost, wystarczy użyć odpowiednich kosmetyków, a dokładniej – pianki do golenia. Poznaj bliżej naszą ofertę i znajdź pianki i żele do golenia, dzięki którym Twoja skóra będzie zachwycać!

Pianka i żel do golenia – gładka skóra bez podrażnień

Pianka do golenia działa podwójnie: zapewnia maszynce doskonały poślizg i zmiękcza włosy, co znacząco ułatwia golenie, oraz delikatnie pielęgnuje skórę. Starannie skomponowane formuły działają na skórę nawilżająco, kojąco i odżywczo. Po zastosowaniu pianki lub żelu do golenia skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i idealnie gładka. Niektóre kosmetyki z tej serii dodatkowo wzbogacone są naturalnymi wyciągami opóźniającymi odrastanie włosków.

Vica.pl – niezawodna pianka do golenia męska i damska 

Witaminowa pianka do golenia stworzona z myślą o kobietach, łagodząca emulsja do golenia stref intymnych, zmiękczająca zarost pianka do golenia męska, kojące balsamy i oliwki… Na wirtualnych półkach sklepu internetowego Vica.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało i zapewnisz sobie komfort podczas domowych zabiegów usuwania owłosienia. 

Produkt dodany do ulubionych