Wody toaletowe i perfumowane UNISEX


Trwałe i wyraziste wody perfumowane unisex

Woda perfumowana unisex to zapach uniwersalny, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Tego typu zapachy zwykle wyróżniają się świeżą, rześką, ożywczą nutą zapachową – odpowiednio zrównoważoną tak, aby pasowała przedstawicielom obu płci. Nie oznacza to, że wody perfumowane unisex są mdłe czy też mało wyraziste. Często dominują w nich nuty drzewne, morskie, orientalne bądź cytrusowe. Nie są to z pewnością zapachy zbyt słodkie, ponieważ wiele kobiet preferuje nieco ostrzejsze, mniej cukierkowe zapachy.

Woda perfumowana unisex – świetny wybór dla obu płci

Wody perfumowane unisex, dzięki swojej uniwersalności będą idealnym prezentem i dla Pań i dla Panów. Pozwoli to na podkradanie perfum partnera. To praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, nie tylko wtedy, kiedy mieszkamy razem i dzielimy łazienkę. Woda perfumowana unisex zwykle ma również opakowanie o stonowanym designie. Wcale nie musi być minimalistyczny, jednak zarówno kształt, jak i kolorystyka flakonu są przeważnie zachowawcze i pasujące do obu płci.

Uniwersalne i uwodzicielskie wody toaletowe unisex

Szukasz zniewalającego zapachu, który jest w stanie urzec zarówno kobiety, jak i mężczyzn? Próbujesz znaleźć taki zapach, który będzie odpowiadał obu płciom? Chcesz postawić na taki sam zapach, jakiego używa Twój partner? Lubisz czasem pożyczyć perfumy męża lub żony? Teraz masz taką możliwość, dzięki uniwersalnym zapachom, które są głównym atutem niezwykłych wód toaletowych unisex.

Świeże i rześkie wody toaletowe unisex

Wody toaletowe unisex charakteryzują się intrygującym, nieoczywistym zapachem, który mogą nosić przedstawiciele obu płci. Nie są one zbyt charakterystyczne dla którejkolwiek z nich. W ich składzie nie znajdziemy raczej wielu nut słodkich, jak wanilia czy konwalia, jednak kwiat pomarańczy, bergamotka, białe piżmo czy drzewo bursztynowe mogą wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. Zwykle współtworzą one zapachy rześkie, które mogą być zdominowane np. cytryną lub nutami morskimi.

Produkt dodany do ulubionych