Płyny i żele antybakteryjne do rąk

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Płyny do dezynfekcji rąk

Żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji rąk to produkty, po które chętnie sięgają osoby świadome zagrożeń, z jakimi wiąże się dotykanie powierzchni wspólnych, jak klamki, koszyki sklepowe czy też panele dotykowe bankomatów i wind. Miejsca te to siedliska groźnych bakterii, wirusów czy grzybów, odpowiedzialnych za wywoływanie wielu niebezpiecznych chorób. Choć wielką modę na żele antybakteryjne zapoczątkowała pandemia COVID-19, ich stosowanie może pomóc uniknąć również innych zagrożeń zdrowotnych.

Żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk – rodzaje i formy

Żele antybakteryjne występują w wielu formach (np. tubki, buteleczki, opakowania z pompką) i pojemnościach, dzięki czemu możemy łatwo dobrać produkt optymalny dla siebie i swoich potrzeb. Znajdziemy tu zarówno artykuły bardzo pojemne, stworzone do użytku domowego, jak i te mniejsze, już od 45-50 ml, przeznaczone do noszenia ze sobą – i użytku po kontakcie z powierzchnią dotykaną przez inne osoby. Wyroby typu żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk nie tylko działają natychmiastowo, bez potrzeby używania wody, ale jeszcze zapewniają przyjemny zapach, np. arbuza. Dodatkowo – chronią skórę przed podrażnieniami, np. dzięki ekstraktowi z aloesu, glicerynie oraz prowitaminie B5.

Wszechstronny jak żel antybakteryjny

Wysokiej klasy żel antybakteryjny może oczywiście stać się stałym elementem wyposażenia naszego gospodarstwa domowego. Fakt, że skutecznie zwalcza zarazki nie oznacza przecież, że to produkt, który nie ma innych zalet, jak funkcje pielęgnacyjne czy piękny zapach. Wręcz przeciwnie, dobrych stron tego rodzaju artykułów jest wiele, a z ich wielofunkcyjności możemy z radością czerpać każdego dnia. Warto, by żele antybakteryjne zagościły w naszych domach na dobre.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.