Pasty do zębów

Pokazano 1-24 z 92 pozycji

Pasty do zębów – znajdź wariant dla siebie!

Szczotkowanie zębów jest podstawową czynnością, którą wykonujemy zaraz po przebudzeniu i bezpośrednio przed pójściem spać. Czołowi producenci oferują szeroki wybór specyfików spełniających różne potrzeby. Asortyment naszego sklepu tworzą między innymi: pasta do zębów dla palaczy, preparaty silnie wybielające, pasta na krwawiące dziąsła, środki niwelujące nadwrażliwość, pasty przeciwpróchnicze, odświeżające oddech i wzmacniające. W internetowej drogerii Vica.pl znajdziesz najlepsze pasty z fluorem i bez fluoru marek takich jak Colgate, Biała Perła, Biomika Teeth, Colodent, Elmex, Lacalut czy Ecodenta. 

Czarna pasta – wybielanie zębów w swojej łazience

Marzysz o białych zębach, ale nie chcesz poddawać się kosztownym zabiegom przeprowadzanym w gabinetach stomatologicznych? Pożądany efekt zapewni Ci czarna pasta do zębów! Preparaty z aktywnym węglem usuwają organiczny nalot, przebarwienia z wina czy herbaty, zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego, wzmacniają szkliwo i odświeżają oddech. 

Pasta do zębów dla dzieci – skuteczne działanie, łagodny smak

Wśród proponowanych produktów nie zabrakło past do zębów stworzonych z myślą o najmłodszych. Pasta do zębów dla dzieci charakteryzuje się przyjemnym smakiem pozbawionym ostrych, miętowych nut. Pasty dedykowane dzieciom mogą być używane już od pierwszych miesięcy życia. Zapewniają potwierdzoną licznymi badaniami ochronę przeciwpróchniczą i szkliwa mlecznych zębów. 

Produkt dodany do ulubionych