Płyny do płukania tkanin

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Płyn do płukania tkanin – miękkość i delikatność

Idealnie czyste, pachnące świeżością pranie to dopiero połowa sukcesu. Dzięki wysokiej jakości płynom do płukania tkanin możemy cieszyć się dodatkowo wyjątkową miękkością i delikatnością naszej odzieży czy pościeli. Wystarczy dodać do prania niewielką ilość płynu, by zwiększyło objętość i stało się niezwykle przyjemne w dotyku. Co więcej, zastosowanie płynu do zmiękczania tkanin znacznie ułatwia późniejsze prasowanie, chroni ubrania i minimalizuje ryzyko ich filcowania. 

Płyn do zmiękczania tkanin – rodzaje produktów

Płyn do płukania tkanin dostępny jest najczęściej w formie mającego specjalną formułę płynu, którego niewielką ilość dolewamy do prania. W naszym sklepie oferujemy tego rodzaju produkty, wyróżniające się brakiem drażniących substancji czy alergenów. Ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płynów stanowią płyny zamknięte w formie niewielkich perełek, które należy przed praniem umieścić w pustym bębnie pralki.

Płyny do płukania tkanin – cudowny zapach prania

Miękkość, jedwabista gładkość, ochrona przed zniszczeniem… Płyny do płukania tkanin mają wiele zalet, a jeszcze jedną z nich jest cudowny zapach. Możemy wybierać spośród całej gamy aromatów, dzięki czemu pranie będzie pachniało tak, jak sobie zamarzymy. Uwodzicielski jaśmin, korzenna wanilia, a może zmysłowe piżmo? Zdecydujmy się na płyn do płukania tkanin najlepiej odpowiadający własnym preferencjom. Jeśli zależy nam w szczególności na intensywnym zapachu, wybierzmy formułę perełek zapachowych, stworzoną specjalnie z myślą o wielbicielach niepowtarzalnych aromatów.

Produkt dodany do ulubionych