Henny do oczu

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Henny do brwi – nadaj spojrzeniu głębię

Znane od tysięcy lat henny do brwi czy też henna do rzęs to świetny pomysł na to, by podkreślić naturalne piękno rzęs i brwi, wzbogacić oprawę oczu, nadać spojrzeniu głębię, a twarzy – wyrazistość, a nawet odświeżyć cały swój wizerunek. Co więcej, dokonujemy tego w sposób łatwy, szybki oraz bezpieczny. Tradycyjna receptura pozwala uzyskać nie tylko barwę brązową, ale i czarną czy grafitową. Możemy też liczyć na to, że optymalny, a przy tym naturalny efekt utrzyma się na włoskach nawet przez 6 tygodni.

Henna do rzęs i brwi – RefectoCil, Venita

Ale potencjalnych korzyści jest znacznie więcej. I tak, henny do brwi marki RefectoCil pozwalają uzyskać ekstremalnie długie, ciemne i gęste rzęsy o zwiększonej objętości, a ponadto – wykonać perfekcyjne, precyzyjne konturowanie brwi. W dodatku jedna tubka produktu wystarcza nawet na 30 aplikacji, natomiast powstałe w wyniku koloryzacji barwy są promienne, intensywne i głębokie. Co ciekawe, możemy też mieszać wybrany kolor henny z innymi odcieniami. Ciekawym produktem jest również henna do rzęs i brwi w kremie z precyzyjnym dwustronnym aplikatorem marki Venita Professional.

Henny do brwi i rzęs – produkty uzupełniające

W e-sklepie Vica.pl znajdziemy również oksydacyjny krem utleniający RefectoCil – wodę utlenioną w kremie o konsystencji gęstej śmietany, idealnej do łączenia z henną i bezproblemowej aplikacji uzyskanej pasty na brwi i rzęsy. W ofercie jest również utleniacz RefectoCil – płyn stabilizujący, który odpowiada 3-procentowej wodzie utlenionej, niezbędny do wykonania koloryzacji klasyczną henną RefectoCil oraz płatki ochronne pod oczy. Można tu również kupić henny do brwi i rzęs marki Joanna.

Produkt dodany do ulubionych