Odświeżacze elektryczne

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Elektryczny odświeżacz powietrza – świeżość non stop

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dużą rolę w kształtowaniu charakteru każdego pomieszczenia odgrywa zapach? Wchodząc do mieszkania pachnącego świeżością, domowym ciastem albo ulubionymi kwiatami, już od progu możemy poczuć pozytywne wibracje. Chcesz sprawić, aby każdy zakamarek Twojego mieszkania przesiąknięty był pięknym, delikatnym aromatem? Pożądany efekt zapewni Ci elektryczny odświeżacz powietrza.

Odświeżacz do kontaktu – praktyczne rozwiązanie

Zasada działania elektrycznych odświeżaczy powietrza do pokoju jest prosta: wystarczy podłączyć urządzenie do kontaktu i określić intensywność zapachu. Nowoczesne odświeżacze są bardzo wydajne – mogą pracować nieprzerwanie nawet przez osiemdziesiąt dni. Urządzenie będzie uwalniało zapach do momentu wyczerpania substancji zapachowej. Walorem zapachów do kontaktu jest ich dyskretność. Nierzucające się w oczy, niewielkie urządzenia doskonale sprawdzą się nawet w eleganckich salonach, gdzie standardowe zapachy mogłyby zakłócić starannie skomponowaną aranżację. Odświeżacz powietrza na prąd z powodzeniem może być stosowany w celu zamaskowania nieprzyjemnych zapachów powstających na przykład w toalecie. Z kolei umieszczony w holu, sypialni czy pokoju dziennym sprawi, że w pomieszczeniu zawsze będzie unosił się przyjemny aromat.

Znajdź swój ulubiony elektryczny odświeżacz powietrza do pokoju

Morska bryza, owoce leśne, a może orzeźwiające cytrusy? Proponowane przez nas produkty zaskakują swoją różnorodnością! Wśród dostępnych odświeżaczy elektrycznych bez trudu znajdziesz wariant odpowiadający Twoim indywidualnym preferencjom oraz charakterowi pomieszczenia, w którym będzie zamontowany. W trosce o zadowolenie najbardziej wymagających klientów oferujemy wyłącznie produkty uznanych na rynku marek, takich jak Air Wick, Brait, Ambi Pur czy Glade. Na wirtualnych półkach sklepowych nie zabrakło również wkładów umożliwiających uzupełnienie urządzenia, kiedy zabraknie płynu zapachowego, oraz modeli działających na baterie. Wszystkie odświeżacze łączą w sobie wydajność z atrakcyjną ceną.

Produkt dodany do ulubionych