Szczoteczki do zębów

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Szczoteczki do zębów – podstawa higieny jamy ustnej

Podstawowym zabiegiem, który wykonujemy każdego ranka, wieczora i przeważnie w ciągu dnia jest mycie zębów. Bez odpowiedniej szczoteczki nawet najlepsza pasta nie uchroni naszych zębów i dziąseł przed powstawaniem przebarwień, próchnicy i kamienia. Z myślą o wszystkich osobach poszukujących wysokiej jakości akcesoriów sprzyjających utrzymaniu optymalnej higieny jamy ustnej prezentujemy szczoteczki do zębów z ofert najlepszych producentów. 

Najlepsze szczoteczki do zębów: medium, twarde i miękkie

Szczoteczki do zębów są podstawowym elementem pozwalającym dbać o jamę ustną. W rozbudowanym asortymencie sklepu Vica.pl znajdziesz miękkie, średnie oraz twarde szczoteczki do zębów. To, jaki model sprawdzi się najlepiej w Twojej łazience, zależy przede wszystkim od osobistych preferencji. Miękka szczoteczka do zębów polecana jest osobom borykającym się z nadwrażliwością i stanami zapalnymi dziąseł. Najbardziej uniwersalne szczoteczki do zębów? Medium – to właśnie włosie o średniej twardości jest najczęściej rekomendowane przez dentystów. Proponowane przez nas szczoteczki Colgate, Aquafresh, Biomika, Oral-B, Elmex czy Meridol zostały zaprojektowane w taki sposób, aby docierać we wszystkie zakamarki, dokładnie usuwać osad i płytkę nazębną, pielęgnować dziąsła. Antypoślizgowe, ergonomiczne uchwyty ułatwiają ich użytkowanie. 

Szczoteczki do zębów dla dzieci – zdrowe nawyki od małego

Ważną część naszego asortymentu stanowią szczoteczki do zębów dla dzieci o budowie dostosowanej do fizjologii najmłodszych. Delikatne włosie nie podrażnia wrażliwych dziąseł. 

Produkt dodany do ulubionych