Płyny do kąpieli dla dzieci i niemowląt

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Płyn do kąpieli dla noworodka

Płyn do kąpieli dla noworodka musi być nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry maluszka. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę płynów do mycia niemowląt przeznaczonych do używania nawet od pierwszych dni życia. Łagodne pH, odpowiednie dla skóry dziecka, brak alergizujących substancji czy sztucznych dodatków to podstawa. Takie kosmetyki nie podrażniają skóry ani oczu, skutecznie myją, a dodatkowo tworzą cenną barierę ochronną. 

Hipoalergiczny płyn do kąpieli dla niemowląt

Zapraszamy do zakupu bezpiecznych dla niemowląt płynów o hipoalergicznych właściwościach. Staranny dobór składników pozwala stworzyć artykuły higieniczne całkowicie pozbawione alergenów, bazujące na naturalnych oraz bezpiecznych dla najmłodszych substancjach. Wybierz płyn do kąpieli dla niemowląt, który nadaje się także dla delikatnej skóry atopowej, nie powoduje podrażnień czy innych nieprzyjemnych objawów.

Płyny do kąpieli dla dzieci – czas na świetną zabawę!

Dla wielu maluchów kąpiel to czas nie tylko mycia, ale i doskonałej zabawy. Wypróbuj płyny do kąpieli dla dzieci, które zmienią chwile spędzone w wannie w prawdziwą rozrywkę! Do wyboru mamy płyny o atrakcyjnych zapachach, pozwalające na tworzenie cudownej bąbelkowej piany, a także barwiące wodę na wyraziste kolory. Nasze płyny do kąpieli pozwolą połączyć zabawę w wannie z doskonałym nawilżeniem skóry dziecka, skutecznym myciem ciała i włosów, a nawet ze wspomaganiem budowania odpowiedniej flory bakteryjnej skóry. 

Produkt dodany do ulubionych