Pędzle i aplikatory do makijażu

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Pędzle do makijażu

Do wykonania perfekcyjnego make-upu niezbędne są nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale także dodatkowe akcesoria. Wśród nich można wyróżnić gąbeczki, aplikatory oraz pędzle do makijażu, które cieszą się nieustającą popularnością. Są chętnie wykorzystywane nie tylko w salonach piękności, ale także w warunkach domowych, gdyż umożliwiają wygodną i precyzyjną aplikację produktów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze aplikatory do makijażu, jak i zestawy akcesoriów o różnym przeznaczeniu.

Aplikatory do rzęs – niezbędne narzędzia do stylizacji oczu

Długie rzęsy to istotny element, który wpływa na atrakcyjność twarzy. Z tego powodu ogromną popularnością cieszą się zabiegi przedłużania i zagęszczania włosków, dzięki czemu spojrzenie nabiera wyrazistości. Do tego celu niezbędne są aplikatory do rzęs, które wykorzystuje się do nakładania tuszu czy sztucznych kępek. Sprawdzą się także do higieny włosków oraz nanoszenia na nie preparatów i odżywek. W ofercie mamy również aplikatory do sztucznych rzęs ze specjalnie wyprofilowaną końcówką, która umożliwia precyzyjne doklejenie kępek.

Jednorazowe aplikatory do makijażu

W naszym asortymencie znajdziesz także akcesoria niezbędne w salonach kosmetycznych. Zaliczają się do nich szczoteczki do rozczesywania rzęs, pędzelki do pomadek oraz jednorazowe aplikatory do makijażu. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i higienę, całkowicie redukując ryzyko przenoszenia bakterii. Potrzebujesz aplikatorów z tuszem do rzęs lub zestawu profesjonalnych pędzli? Sprawdź ofertę VICA i wybierz produkty, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Produkt dodany do ulubionych