Ochrona przeciwsłoneczna

Pokazano 1-24 z 106 pozycji

Ochrona przeciwsłoneczna – o czym warto pamiętać?

Ochrona przeciwsłoneczna to coś naturalnego i oczywistego dla wszystkich tych osób, którym leży na sercu troska o własne zdrowie – stanowi zabezpieczenie przed poparzeniami skóry, ale wpisuje się również w profilaktykę antynowotworową. Jednak niekorzystny wpływ promieniowania słonecznego (UVA i UVB) na skórę to problem, z którym zmagamy się nie tylko w szczycie lata, ale również w pozostałe pory roku. W związku z tym krem do opalania do twarzy czy też krem z filtrem to coś, o czym powinno się pamiętać zawsze.

Kosmetyki do opalania – ogromny wybór

Kosmetyki do opalania to zatem produkty, w które warto zaopatrzyć się nie tylko jadąc na letnie wakacje, ale również w wielu innych sytuacjach. W drogerii internetowej Vica.pl znajdziemy odpowiednie środki ochronne na każdą okazję. Są to m.in. takie specyfiki, jak balsamy do opalania, mleczko do opalania, kremy do opalania dla dzieci, spray do opalania czy też balsamy po opalaniu. Do dyspozycji są preparaty dające różny stopień ochrony (od SPF 6 do SPF 50), a także o rozmaitych pojemnościach opakowań (od 50 ml do nawet 400 ml).

Kremy i balsamy do opalania – ochrona i odżywienie

W e-sklepie Vica.pl możemy kupić np. emulsje do opalania w opakowaniach rodzinnych, specjalistyczny spray do opalania na włosy, balsam po opalaniu dla dzieci, produkty do opalania w małych tubkach, świetne na krótkie wypady, a także olejek do opalania na mokrą skórę. Poza odpowiednimi filtrami znajdziemy w nich m.in. D-pantenol, masło kakaowe, olejek arganowy, aloes oraz inne substancje, dzięki którym kosmetyki do opalania nie tylko chronią przed szkodliwym promieniowaniem, ale również odżywiają skórę i sprawiają, że jest ona w świetnej kondycji.

Produkt dodany do ulubionych