Dezodoranty do stóp

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Dezodorant do stóp – komfort i higiena

Nadmierne pocenie się stóp jest problemem powszechniejszym, niż może się wydawać. Wysoka temperatura, źle dobrane obuwie wykonane z syntetycznych, nieprzepuszczających materiałów, intensywny stres, zaburzenia hormonalne, genetyczne uwarunkowania, schorzenia metaboliczne… Przyczyn problemów ze wzmożoną pracą gruczołów potowych może być wiele. Rozwiązaniem wstydliwego kłopotu jest wzbogacenie kosmetyczki o dezodorant do stóp – nowoczesny kosmetyk, który zneutralizuje nieprzyjemny zapach, poprawi komfort i higienę. 

Antyperspirant do stóp – pewnym krokiem w każdej sytuacji 

Na półkach naszego wirtualnego sklepu znajdziesz dwa typy produktów: antyperspirant do nóg oraz preparat do butów. Każdy oferowany spray na pocenie nóg zawiera szereg składników pielęgnujących i antybakteryjnych pomagających zapewnić optymalną higienę stóp. Używanie nowoczesnych kosmetyków zapewni Ci świeżość i komfort nawet w upalne, intensywne dni, kiedy jesteś w ciągłym ruchu. Preparaty pielęgnują skórę, poprawiają jej wygląd i pomagają zwalczyć stany zapalne. Niwelują zapachy i gwarantują orzeźwiające uczucie świeżości. Dezodorant do stóp w formie sprayu jest wygodny w użyciu i wydajny.

Spray przeciwgrzybiczy o leczniczym działaniu

Odświeżające preparaty do stóp nie wystarczają? Osobom walczącym z infekcjami stóp polecamy nowoczesny spray przeciwgrzybiczy. Undofen spray albo preparat marki Scholl zawierają szereg aktywnych składników zwalczających bakterie i grzyby wywołujące infekcje. Skuteczność preparatów potwierdzają badania dermatologiczne. 

Produkt dodany do ulubionych