Płyny do czyszczenia domu

Pokazano 1-24 z 141 pozycji

Wydajne i skuteczne płyny do czyszczenia

Przebywanie w pachnącym świeżością domu jest ogromną przyjemnością. Aby wszystkie zakamarki lśniły czystością, należy zaopatrzyć się w płyny czyszczące o zróżnicowanym przeznaczeniu. Z naszą pomocą skompletujesz niezbędnik, który pozwoli Ci kompleksowo zadbać o swój dom. Naszym klientom oferujemy płyny czyszczące różnego typu: płyny do mycia podłóg, odtłuszczacze, płyny do naczyń i szyb, środki stworzone z myślą o utrzymaniu higieny w łazience i kuchni, preparaty do mebli. 

Płyny do szyb – lśniące okna bez smug

Pielęgnacja okien, luster, witryn i innych szklanych powierzchni wymaga dokładności, użycia odpowiednich ściereczek i preparatów. Nieocenioną pomocą w usuwaniu odcisków palców, zabrudzeń i nadawaniu połysku gładkim taflom jest dobry płyn do mycia okien. Zamknięte w wygodnej butelce z atomizerem środki są wydajne i wygodne w użyciu. W swoim składzie przeważnie zawierają alkohol lub ocet gwarantujące doskonałe rezultaty. Wśród naszych licznych propozycji znajdziesz niezawodne płyny do szyb marek takich jak Ajax, Clin, Cluo czy Izo.

Płyn do mycia naczyń niezbędny nie tylko w kuchni

Płyny do naczyń są uniwersalnym środkiem czyszczącym wykorzystywanym nie tylko do usuwania zabrudzeń ze sztućców czy talerzy, ale również do mycia delikatnych powierzchni i mebli, rozpuszczania tłustych plam z tkanin… Płyny do mycia naczyń są bezlitosne dla brudu, a jednocześnie łagodne dla dłoni. Doskonale usuwają tłuszcz, osad i inne zabrudzenia, nie pozostawiają zacieków na umytych powierzchniach, nadają im połysk bez konieczności wycierania do sucha i polerowania.

Produkt dodany do ulubionych