Kominki zapachowe


Kominki zapachowe do olejków

Czy można wyobrazić sobie jesienny wieczór spędzony pod kocem na kanapie bez dyskretnego zapachu palącego się wosku? Delikatny aromat rozpieszcza zmysły, działa na nas kojąco i odpręża. Płomienie świeczek z kolei wprowadzają romantyczną, nastrojową atmosferę pozwalającą na chwilę oderwać się od otaczającego świata… Palenie świec to małe, ale jakże znaczące przyjemności, które nadają kolorytu szarej codzienności. Coraz większa rzesza amatorów świec wzbogaca swoją kolekcję o kominki zapachowe do olejków, dzięki którym mogą jeszcze intensywniej poczuć terapeutyczną moc aromaterapii. Sprawdź naszą ofertę kominków zapachowych i znajdź model dla siebie!

Kominki ceramiczne zapachowe – jak to działa?

Kominki, czyli podgrzewacze zapachowe, przeznaczone są do rozpuszczania wosków (czyli świec pozbawionych klasycznego knota) oraz podnoszenia temperatury płynnych olejków. Wosk oraz olejki podgrzane przez niewielki, bezzapachowy podgrzewacz uwolnią pełnię swoich możliwości, otulając Cię ulubionym zapachem. Kominek do olejków zapachowych, w przeciwieństwie do klasycznej świecy, może służyć Ci latami. Co ważne, podgrzewacze zapachowe prezentowane w naszym katalogu produkowane są z materiałów (głównie ceramiki), które nie niszczeją pod wpływem kontaktu ze świecą. Kwiatowa słodycz, orzeźwiające nuty owoców cytrusowych, a może kojarzące się z zimą jabłko z cynamonem? W swoim kominku możesz codziennie podgrzewać inny olejek lub wosk, dostosowując nuty zapachowe do swojego nastroju czy okazji.

Kominek na wosk efektowną ozdobą

Funkcja ceramicznych kominków zapachowych nie ogranicza się do podgrzewania świec czy olejków. Każdy z dostępnych modeli łączy w sobie walory użytkowe z estetycznymi. Kominek na świeczki zapachowe położony na komodzie w salonie, na szafce nocnej przy łóżku czy na toaletce będzie subtelną ozdobą dodającą pomieszczeniu uroku. W naszym wirtualnym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli, więc bez trudu znajdziesz wariant harmonizujący ze stylem każdego pomieszczenia.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.