Zapachy damskie od 60 zł

Pokazano 1-24 z 188 pozycji

Twoja pasja do życia, nasza pasja do perfum Daj się porwać w podróż do świata zapachów. Przyjrzyj się naszej szerokiej ofercie i wybierz coś dla siebie. Dobrze dobrane perfumy to coś więcej niż ładny zapach – to przepis na dobre wrażenie i pewność siebie w towarzystwie. Piękny zapach to gwarancja komfortu i przyjemnego, estetycznego doświadczenia, które zapewnisz sobie oraz swojemu otoczeniu.

Perfumy na każdą okazję

Wybierz perfumy, które spełnią Twoje oczekiwania. Romantyczna kolacja przy świecach? Wybierz opcję od Caroliny Herrery, która przekornie nazwała swój zapach Good Girl – to kompozycja dla kobiet pełnych pasji, które docenią odważne połączenie kawy, jaśminu i kakao. Czeka Cię długa noc w tańcu? Daj się porwać w tango ze zmysłowym zapachem prosto od największej gwiazdy pop – Beyonce Heat to orientalno-kwiatowa mieszanka wydana w przyciągającym oko flakonie, oddającym moc zmysłowości ukrytej w środku.

Vica – Twoja drogeria, Twoje zapachy

Wszystkie te zapachy damskie od 60 zł znajdziesz w drogerii oraz na stronie Vica. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej szerokiej gamie zapachowych inspiracji.

Produkt dodany do ulubionych