Rozjaśniacze do włosów

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Rozjaśniacz w sprayu – osiągnij olśniewający efekt

Włosy w kolorze blond o bogatym, nasyconym, żywym odcieniu to marzenie wielu kobiet. Idealnie, gdyby oprócz efektu świetlistego blondu, który długo utrzymuje się na włosach udało się uzyskać intensywną pielęgnację, a zastosowany preparat do rozjaśniania wyraźnie odżywił i wzmocnił włosy. Właśnie taki rezultat pozwalają osiągnąć dostępne w e-drogerii Vica kosmetyki rozjaśniające – takie, jak rozjaśniacz do włosów w sprayu, a także podobne środki w kremie czy też rozjaśniające farby do włosów.

Rozjaśniacze do włosów w sprayu – wygoda i skuteczność

Jednak to właśnie rozjaśnianie włosów sprayem ma mnóstwo zalet i wielu zwolenników. Za stosowaniem tej formy rozjaśniania przemawia nowoczesna forma aplikacji, skracająca jej czas, a także zapewniająca dużą wygodę. Spray rozjaśniający włosy możemy użyć tu i teraz, a efekty zabiegu zwykle są subtelne, natomiast ich widoczność zwiększa się po kolejnych zastosowaniach; mogą obejmować np. powstanie balejażu i złotych refleksów na włosach. Niektóre z preparatów można stosować również na włosach o ciemniejszych odcieniach blondu.

Spray rozjaśniający włosy i inne podobne produkty

Rozjaśniacz w sprayu, a także inne kosmetyki o podobnym działaniu, dostępne w drogerii internetowej Vica.pl, pozwalają uzyskać również szereg innych efektów. To m.in. rozjaśnienie włosów nawet o 9 odcieni, uzyskanie świetlistych blondów, pokrycie siwych włosów, a także ich skuteczna pielęgnacja i ochrona przed uszkodzeniami, a ponadto – satynowa miękkość, jedwabistość i elastyczność.

Produkt dodany do ulubionych