Kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Pokazano 1-24 z 70 pozycji

Kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Pianki, żele, kremy, woda po goleniu, woda kolońska… Dzisiaj nie wystarczy już tradycyjna brzytwa, by podczas golenia poczuć się jak prawdziwy mężczyzna. Klasyczne brzytwy wyszły już z użytku, choć wciąż spotkać można mężczyzn, którzy hołdują tradycyjnym metodom usuwania zarostu. Na męskiej półce w łazience ich miejsce zajęły golarki jednorazowe i elektryczne wraz z akcesoriami, które tworzą nowoczesne kosmetyki do golenia dla mężczyzn.

Kosmetyki po goleniu

Czy warto zaopatrywać się w preparaty, które pomogą dokładnie zgolić zarost, a przy tym spełnią i inne funkcje? Choć niektórzy panowie wciąż obywają się nawet bez wody po goleniu, większość przekonała się już o tym, że warto wypróbować przynajmniej niektóre kosmetyki oferowane przez producentów preparatów dla mężczyzn. Największą popularnością cieszą się preparaty o własnościach aseptycznych, stosowane po goleniu, takie jak woda kolońska. Coraz częściej panowie sięgają jednak także po balsam czy krem po goleniu dla mężczyzn.

Idealny kosmetyk do golenia, czyli…

Zarówno kremy czy pianki do golenia, jak i kosmetyki po goleniu dla mężczyzn to dziś produkty, które nie tylko pomagają w trakcie samego golenia, ale dzięki dodatkowym składnikom działają regenerująco, kojąco i łagodząco na podrażnioną skórę. Odpowiednio do męskiego gustu dobrane kompozycje zapachowe sprawiają, że panowie po goleniu mogą czuć się świeżo i rześko, mieć więcej pewności siebie, czuć się atrakcyjni i zadbani. Wyrażają także ich osobowość i charakter.

Kosmetyki do golenia w ofercie Vica.pl

Wśród produktów oferowanych w sklepie Vica.pl znajdziecie balsamy i żele po goleniu, kremy, żele i pianki do golenia, wody po goleniu i wody kolońskie. Całość asortymentu uzupełniona jest o pędzle do golenia, trymery i maszynki do golenia. Wśród oferowanych produktów znajdują się między innymi oryginalne Złote kropelki Agua de Colonia z Instituto Español – zapach do pielęgnacji skóry najmłodszych mężczyzn. Golden Droplet mają niską zawartość alkoholu i składniki dobrane odpowiednio do delikatnej skóry dziecka.

Produkt dodany do ulubionych