Sztuczne paznokcie, kleje

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Sztuczne paznokcie – idealny manicure w mgnieniu oka

Piękne dłonie to przede wszystkim te zadbane – gładkie i zachwycające starannie wykonanym manicurem. Niestety wiele kobiet nie jest w stanie osiągnąć zadowalającego efektu, wykonując różnego typu zabiegi samodzielnie. Na szczęście z pomocą przychodzą im gotowe produkty, takie jak m.in. sztuczne paznokcie. Te najwyższej jakości znajdziemy na półkach drogerii internetowej Vica.pl.

Sztuczne paznokcie z klejem – wiele ciekawych opcji

Sztuczne paznokcie samoprzylepne to świetny patent na to, aby w krótkim czasie uzyskać paznokcie idealne. Produkty tego typu, które można kupić w naszym e-sklepie z kosmetykami do paznokci dostępne są w różnej wielkości paczuszkach, w tym również w niezwykle atrakcyjnych cenowo paletkach obejmujących 24 opakowania po 20 sztuk paznokci. Znajdziemy tu sztuczne paznokcie proste bądź też od razu przycięte, np. w kształt migdała.

Postaw na sztuczne paznokcie samoprzylepne

Co więcej, możemy zdecydować się na sztuczne paznokcie z klejem gładkie w różnych kolorach i odcieniach, w tym również ombre. Są tutaj takie sztuczne paznokcie samoprzylepne, które pozwalają uzyskać manicure w stylu francuskim, a także taki w modnych, atrakcyjnych wzorach, np. w zwierzęcy print. Oferowane sztuczne paznokcie przystosowane są do wszystkich typów paznokci.

Sztuczne paznokcie i tipsy pozwalają na szybką zmianę stylizacji naszych dłoni. Ich wybór jest ogromny - od różnorodnych marek, przez wiele kształtów i kolorów, po różne metody aplikacji. Często są wykonane z żelu, a także z akrylu. Do ich założenia potrzebny jest specjalny klej, który jest często dołączony do zestawu. Sztuczne paznokcie można zdjąć, jednak zaleca się to robić z użyciem specjalnych płynów, aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokcia. Sztuczne paznokcie dają możliwość zarówno codziennej, jak i wieczorowej stylizacji, a z ich pomocą w mgnieniu oka możemy cieszyć się pięknymi paznokciami. 

Produkt dodany do ulubionych