Maszynki i wkłady do golenia

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Maszynki do golenia jednorazowe – gładka skóra bez wysiłku

Golenie twarzy i ciała wymaga nie tylko dokładności i cierpliwości, ale przede wszystkim odpowiednich narzędzi. Wszystkim kobietom i mężczyznom poszukującym wysokiej jakości, niezawodnych akcesoriów ułatwiających usuwanie niechcianego owłosienia prezentujemy najlepsze maszynki do golenia jednorazowe. Sprawdź naszą ofertę i znajdź model, dzięki któremu wykonywanie zabiegu we własnej łazience będzie znacznie prostsze!

Maszynka jednorazowa niezbędna w każdej łazience

Jednorazowe maszynki do golenia zapewniają doskonałą skuteczność. Głowice wyposażone w kilka ostrzy usuwają nawet najmniejsze włoski, pozostawiając skórę idealnie gładką. Dzięki paskom nawilżającym na skórze nie powstają podrażnienia. Maszynki do golenia jednorazowe z ruchomymi głowicami dopasowują się do krzywizn ciała i mogą być stosowane do wszystkich miejsc. Antypoślizgowe, idealnie wyprofilowane rączki pewnie siedzące w dłoni pozwalają na gładkie i płynne pociągnięcia, co podnosi komfort podczas golenia.

Sklep internetowy Vica.pl – niezawodne maszynki i wkłady do maszynek do golenia

Asortyment internetowej drogerii Vica.pl tworzą produkty z oferty producentów cenionych za jakość swoich wyrobów. Oferujemy między innymi maszynki jednorazowe Gillette, wymienne wkłady do najpopularniejszych maszynek, maszynki Venus i Dorco Woman stworzone z myślą o kobietach oraz uniwersalne żyletki. Wszystkie produkty łączą w sobie bezkompromisową jakość i niską cenę.

Produkt dodany do ulubionych