Preparaty do rur

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Środki do udrażniania rur

Każdy kto prowadzi gospodarstwo domowe wie jak ważne jest regularne stosowanie preparatów do udrażniania rur. Ich zablokowanie czy też zatkanie wiąże się z ogromnymi niedogodnościami i problemami (jak niemożność używania zlewu, umywalki WC bądź prysznica). Środki do czyszczenia rur i syfonów najlepiej stosować regularnie i mieć w domu na stałe, aby móc po nie sięgnąć natychmiast gdy będą potrzebne.

Środki chemiczne do udrażniania rur – niezbędne w każdym domu

Warto pamiętać, że można wybrać preparaty do rur różnego rodzaju, nie tylko granulki do udrażniania rur. Dostępne są także środki do udrażniania rur w żelu. W sklepie internetowym Vica.pl możemy kupić również bardziej specjalistyczne produkty, jak preparaty do rozpuszczania włosów w odpływach kanalizacyjnych w pojemnych opakowaniach z zakrętką (a niekiedy dodatkowo z ułatwiającą użytkowanie rączką), jak i w mniejszych saszetkach.

Preparaty do udrażniania rur – właściwości i zastosowanie

W zależności od tego, jakie środki do udrażniania rur kanalizacyjnych wybierzemy, możemy liczyć na usuwanie rozmaitych zanieczyszczeń, w tym stałych i organicznych. Najlepsze preparaty do rur skutecznie zwalczają różnego rodzaju zatory, tworzone nie tylko przez włosy, ale i osady mydlane, resztki potraw, olejów i tłuszczów, waciki itp. Dodatkowo w wielu przypadkach możemy liczyć na likwidację nieprzyjemnych zapachów, które często dobywają się z zablokowanych odpływów kanalizacyjnych zlewów, umywalek, pryszniców, brodzików itp. Niektóre preparaty do udrażniania rur działają aktywując się pod wpływem ciepłej, a inne – zimnej wody.

Za najlepsze środki do udrażniania rur uchodzą produkty firm: Kret, Cluo, Oro oraz Tytan. 

Produkt dodany do ulubionych