Mydła w kostce

Pokazano 1-24 z 46 pozycji

Mydła w kostce – do rąk i całego ciała

Wśród produktów do utrzymania higieny, największą popularnością cieszą się mydła w kostce. Mimo że na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych kosmetyków w różnych formach i formułach, to wciąż wiele osób najchętniej wybiera mydła. Są znane od dawna i mają wszechstronne działanie, dzięki czemu są niezastąpione w łazience.

Wiele typów i zapachów mydeł w kostce

Dbamy o to, aby asortyment VICA obejmował jedynie produkty najwyższej jakości. To samo dotyczy oferowanych mydeł w kostce, które charakteryzują się innowacyjnymi recepturami. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, współczesne kosmetyki wzbogacone są skoncentrowaną dawką składników aktywnych. Dzięki temu mydła w kostce nie przesuszają skóry, działają nawilżająco i nie powodują podrażnień. W sprzedaży mamy kosmetyki:

--> hipoalergiczne,

--> naturalne,

--> antybakteryjne,

--> łagodzące,

--> odświeżające,

--> nawilżające,

--> odżywiające.

Mydła w kostce dostępne są w wielu wersjach zapachowych i mogą być stosowane do mycia całego ciała. W sprzedaży mamy produkty od renomowanych marek, takich jak Palmolive, Biały Jeleń czy Dove. To gwarantuje, że oferowane mydła w kostce są najwyższej jakości i bezpieczne dla skóry.

Produkt dodany do ulubionych