Eye-linery i pisaki

Pokazano 1-24 z 43 pozycji

Najlepsze eyelinery – trwałość, precyzja, wyrazisty look

Wysokiej klasy eyelinery to niezawodny sposób na to, by błyskawicznie uzyskać wyrazistą oprawę oczu oraz kuszące, głębokie spojrzenie. Oczy zostają mocno podkreślone, a spektakularny efekt zwykle trudno porównać z czymkolwiek innym. Niektóre eyelinery w pisaku można traktować jako produkty wielofunkcyjne – nie tylko do wykonywania precyzyjnych linii o ostrych krawędziach, ale również do roztarcia i uzyskania modnego przydymionego looku. Można też zdecydować się na dokupienie do eyelinera specjalnego przyrządu, który działa jak szablon do rysowania kresek i pozwala tworzyć idealne i symetryczne kocie oko na obu powiekach.

Eyelinery w pisaku i z pędzelkiem – wybieraj z głową

Przy wyborze linera do kresek warto postawić na taki o optymalnym, najwygodniejszym dla nas sposobie aplikacji. Można zdecydować się np. na eyeliner z pędzelkiem – w kałamarzu, tuszu, płynie oraz pisaku. W przypadku pędzelka bardzo ważne jest to, by był on odpowiednio wyprofilowany i pozwalał wykonywać linie o różnym stopniu grubości. Najbardziej trwały eyeliner jest w stanie utrzymać się na powiekach przez cały dzień, a perfekcyjne kontury stworzone o poranku nie rozmazują się i nie zacierają. Często jest to wodoodporny eyeliner, który nie brudzi powiek i świetnie sprawdza się nie tylko podczas deszczu, ale i przy dużej wilgotności powietrza oraz częstych zmianach temperatury.

Eyelinery dla każdego i na każdą okazję

Warto wiedzieć, że w drogerii internetowej Vica.pl możemy kupić również rozmaite eyelinery w płynie – bezpieczne zarówno dla osób noszących szkła kontaktowe, jak i dla alergików. To preparaty przebadane dermatologicznie i okulistycznie, które nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Są tu nie tylko czarne, ale i kolorowe eyelinery, a także takie z brokatową nutą, idealne na specjalne okazje, np. turkusowe, srebrne czy złote.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.