Produkty modelujące do ciała

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Kosmetyki wyszczuplające – piękna sylwetka bez wysiłku

Każdy marzy o szczupłej sylwetce, która nie wymagałaby wielu wyrzeczeń. Dzięki innowacyjnym kosmetykom wyszczuplającym te marzenia mogą się spełnić. Dostępne w naszym sklepie balsamy wyszczuplające bazują na starannie przebadanych substancjach o działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym i redukującym tkankę tłuszczową. Wystarczy kilka tygodni używania, by cieszyć się mniejszymi obwodami, a dodatkowo ujędrnieniem i wygładzeniem skóry. Wszystko to dzięki takim składnikom jak m.in. kolagen, elastyna, miłorząb japoński, kofeina czy bluszcz. Starannie opracowane formuły pozwalają uzyskać szybkie efekty w bezpieczny sposób – wiele kosmetyków nadaje się także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Krem wyszczuplający – koniec z rozstępami i cellulitem

Krem wyszczuplający to produkt, po który sięgają osoby walczące z uporczywym cellulitem bądź rozstępami. W skutecznej walce z nieestetyczną „skórką pomarańczową” pomogą kosmetyki m.in. na bazie oleju arganowego, ryżowego i sojowego. Mamy dla naszych klientów także nowoczesne preparaty z kompleksami umożliwiającymi redukcję tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie termogenezy, przyspieszenie rozpadu tłuszczu w komórkach oraz redukcję magazynowania tkanki tłuszczowej. Zapraszamy do zakupu kosmetyków wyszczuplających renomowanych marek – Perfecta, Eveline czy Lirene. 

Serum wyszczuplające i modelujące biust

Wiele pań sięgających po serum wyszczuplające pragnie także wymodelować biust. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, takich jak np. kwas hialuronowy, biologicznie czynne komórki macierzyste jabłoni szwajcarskiej czy składniki odpowiedzialne za zwiększenie ilości lipidów bądź pobudzające zwiększoną produkcję kolagenu. Dzięki kosmetykom modelującym nowej generacji biust staje się większy, uniesiony, zaokrąglony i jędrny.

Produkt dodany do ulubionych