Trutki na owady, insekty, kuny, krety

Pokazano 1-24 z 240 pozycji

Preparaty na insekty

Insekty mogą być uciążliwym problemem w domu oraz w ogrodzie. Komary, muchy, meszki, mole i inne owady latające gryzą, roznoszą zarazki i chcemy się ich jak najszybciej pozbyć. W drogerii internetowej vica.pl dostępne są preparaty na insekty, które pomogą skutecznie usunąć nieproszonych gości z domu. Środki do zwalczania owadów przybierają różne formy, po to, by jak najskuteczniej wyeliminować problem. Tradycyjny lep na muchy to wciąż jeden z najskuteczniejszych sposobów na muchy, małe muszki owocki i meszki. Umieszcza się go w dowolnym miejscu, nie jest szkodliwy dla ludzi. Innym rozwiązaniem jest pułapka na muchy, którą montuje się zazwyczaj w pobliżu okna lub drzwi. Preparat na muchy w sprayu jest także skuteczny, niestety może być toksyczny nie tylko dla owadów, ale dla ludzi i zwierząt domowych. Nowoczesnym preparatem na owady jest płytka z trucizną. Zwalcza wiele gatunków insektów, nie tylko owady latające, ale także mrówki, karaluchy, prusaki, pluskwy, pająki, rybiki i inne pasożyty.

Preparaty na komary

Preparaty na komary w postaci wymiennych wkładów Zielona Moc, nasączonych ekstraktem pyretrum (naturalną substancją owadobójczą otrzymywaną z kwiatów złocienia) przygotował znany producent BROS. Urządzenie jest skuteczne w domu nawet przy otwartych oknach i świetle. Po włożeniu do gniazdka z prądem uwalnia płyn owadobójczy. Już w 30 minutach od włączenia powietrze nasyca się substancją owadobójczą i środki na komary zaczynają chronić pomieszczenie. Jeden taki wkład zabezpiecza pokój do 12 m² przez całą noc. Warto wypróbować także LA CASA DE LOS AROMAS – odświeżacz powietrza w formie patyczków zapachowych, które odstraszają komary. Odświeżające patyczki z olejkiem aromatycznym zapewniają długotrwałą świeżość w domu. Esencja Citronella, którą są nasączone, odstrasza komary. W ogrodzie można zastosować spiralę przeciw komarom lub preparat na komary i kleszcze w postaci sprayu, który jest jednym z najwygodniejszych sposobów. Działa od razu, tylko trzeba pamiętać o zachowaniu środków ostrożności. Preparaty na insekty mogą mieć ponadto formę proszku, zawieszek, czy kuleczek zapachowych, a nawet gaśnicy.

Gaśnica na osy i szerszenie

Gaśnica na osy i szerszenie jest preparatem biobójczym, który działa z dużą siłą rażenia. Należy zachować ostrożność i zanim zastosuje się środek uważnie przeczytać instrukcję. Oprysk wykonuje się z odległości 5 metrów. Aerozol zwalcza osy i szerszenie. Jest przeznaczony do całkowitego zniszczenia ich gniazd. Można go stosować w ogrodach, na tarasach i balkonach. Unikalna konstrukcja zaworu zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom. Gaśnica na osy i szerszenie skutecznie eliminuje całe kolonie tych owadów i jest środkiem działającym radykalnym.

Zawieszki na mole

Zawieszki na mole chronią ubrania w szafach, szufladach i garderobach. Zwalczają dorosłe mole, jaja i larwy. Każda kulka umieszczona jest w osobnej, perforowanej saszetce, dzięki czemu stosowanie jest łatwe i wygodne. Produkt dostępny jest w 3 wersjach zapachowych.

Produkt dodany do ulubionych