Masła i kremy do ciała

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Kremy do pielęgnacji ciała

Aby cieszyć się jędrną i gładką skórą, trzeba pamiętać o jej regularnym nawilżaniu. Nie musisz w tym celu wydawać fortuny na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, gdyż wystarczy stosowanie odpowiednich kosmetyków. Zaliczają się do nich balsamy, masła i kremy do ciała, które dostarczą skórze skoncentrowanych składników odżywczych. W ofercie VICA znajdziesz najwyższej jakości kremy do pielęgnacji ciała, dzięki którym kompleksowo zadbasz o swój wygląd.

Kremy do ciała – najlepsze formuły dostępne na rynku

Na nasz asortyment składają się kosmetyki, co do których mamy pewność, że są bezpieczne i skuteczne. Zajmujemy się sprzedażą kremów i balsamów od renomowanych marek, takich jak np. Garnier, Biały Jeleń, Ziaja czy Instituto Espanol. Wiele z tych produktów charakteryzuje się prostym, naturalnym składem, dlatego będą odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry. W sprzedaży mamy kremy do ciała o działaniu:

nawilżającym,

odżywiającym,

łagodzącym,

wygładzającym,

ujędrniającym.

Poszczególne produkty różnią się nie tylko właściwościami, ale także sposobem aplikacji czy konsystencją. Dzięki temu możesz wybierać pomiędzy lekkim balsamem, tłustym kremem pozostawiającym na skórze ochronny film lub płynną emulsją.

Kremy do ciała o wszechstronnym działaniu

Regularne używanie kosmetyków nawilżających ma duże znaczenie dla kondycji skóry. W naszym asortymencie znajdziesz propozycje o szerokim spektrum działania, dzięki czemu zastąpisz nimi kilka preparatów. Krem do ciała najlepiej aplikować po kąpieli, gdyż wtedy skóra jest najbardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych. Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem balsamów i emulsji.

Produkt dodany do ulubionych