Odżywki, preparaty do skórek

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Najlepsze odżywki do paznokci

Zadbane i mocne paznokcie to zasługa właściwej pielęgnacji oraz stosowania odpowiednich kosmetyków. Sam krem do rąk nie wystarczy, dlatego warto do oprócz niego używać specjalnej odżywki do paznokci. To preparat, który ma w swoim składzie skoncentrowaną dawkę składników aktywnych, które mają korzystny wpływ na kondycję płytki. W ofercie VICA mamy wiele kosmetyków do paznokci o różnorodnym działaniu, które dopasujesz do potrzeb i stanu swoich paznokci.

Regenerum – serum do paznokci

Krucha i łamliwa płytka to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Taki stan jest spowodowany niewłaściwą pielęgnacją, nieodpowiednią dietą lub używaniem złej jakości lakierów. Regenerum do paznokci to produkt, dzięki któremu odbudujesz uszkodzoną płytkę i sprawisz, że będzie zdrowa i odżywiona. Preparat ma skuteczny i bezpieczny skład, dlatego może być stosowany nawet codziennie. Serum do paznokci Regenerum ma działanie:

wzmacniające,

regenerujące,

odżywiające,

wyrównujące kolory,

niwelujące plamy i przebarwienia,

nawilżające,

zapobiegające rozdwajaniu płytki.

W ofercie mamy Regenerum do paznokci w lakierze, a także odżywki w formie kremu, sprayu lub wygodnym aplikatorem w pędzelku. Poszczególne produkty różnią się od siebie właściwościami i sposobem działania, dzięki czemu możesz dopasować kosmetyk do swoich potrzeb. Oferujemy również skuteczne preparaty od innych producentów, takich jak Eveline, Bielenda czy Pierre Rene. Wszystkie dostępne w asortymencie odżywki do paznokci to produkty najwyższej jakości, wyróżniające się skutecznością i bezpieczeństwem.

Odżywka do paznokci wybielająca 

Odżywka do paznokci z efektem wybielającym jest odpowiednia dla osób, które mają problem z przebarwionymi paznokciami. Taka odżywka zawiera składniki wybielające i rozjaśniające, które pomagają usunąć przebarwienia i przywrócić naturalny, zdrowy kolor paznokci.
Jedną z takich odżywek jest Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional 8w1 Intensive Whitener. Ta odżywka nie tylko wybiela paznokcie, ale również wzmacnia je i chroni przed łamliwością.
Innym produktem jest Scholl Velvet Smooth Nail Care Oil, która zawiera składniki odżywcze.
Ważne jest, aby pamiętać, że regularne stosowanie odżywek wybielających może wymagać dodatkowej pielęgnacji, takiej jak nawilżanie i ochrona paznokci, aby zapobiec nadmiernemu wysuszeniu i łamliwości.

Produkt dodany do ulubionych