Suche szampony do włosów

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Szampony do włosów do mycia na sucho

Suche szampony to świetne produkty, którym udało się zrewolucjonizować życie kobiet. Dla wielu pań szampon suchy jest odkryciem kosmetycznym ostatnich lat, które pozwala zyskać sporo czasu, a przede wszystkim – poczucie ogromnego komfortu i większej swobody. Jest to nieocenione zwłaszcza wtedy, gdy musimy szybko wyjść z domu i nie mamy czasu na mycie głowy, a fryzurę warto odświeżyć. Suche szampony do włosów sprawiają, że zajmuje to zaledwie kilkanaście sekund, bez użycia wody.

Szampon suchy – jak to działa

Szampon suchy to preparat, którego składniki, przede wszystkim skrobia – po równomiernym rozpyleniu, wmasowaniu, a następnie wyczesaniu sprayu – pozwalają przywrócić blask i puszystość włosom, bez potrzeby ich mycia. Ponieważ włosy zwykle nie przetłuszczają się równomiernie, często wystarczy jedynie odświeżyć je u nasady, zamiast myć w całości; z tym zadaniem doskonale radzi sobie właśnie szampon suchy. To szczególnie wygodne, kiedy włosy są długie, jednak świetnie sprawdza się także w przypadku różnego rodzaju grzywek oraz fryzur krótkich, w tym męskich.

Suche szampony – spróbuj sama

Warto jednak pamiętać, że każde włosy są inne, a szampon do włosów do mycia na sucho, który potrafi zdziałać cuda na głowie jednej użytkowniczki, innej może nie odpowiadać. Na szczęście w e-drogerii Vica.pl znajdziemy ogromny wybór tego typu artykułów – różnych producentów (np. Batiste, L'Oreal, SYOSS, Nivea, FARMONA), przeznaczonych do włosów o rozmaitych kolorach i potrzebach, a także dostępnych w zróżnicowanej wielkości opakowaniach (np. 50 ml do torebki i 200 ml do domu) oraz o urzekających nutach zapachowych, w tym owocowej, słodkiej i egzotycznej.

Produkt dodany do ulubionych