Artykuły do sprzątania domu

Pokazano 1-24 z 247 pozycji

Artykuły do domowych porządków w Vica.pl

Worki na śmieci, ściereczki i inne artykuły do sprzątania domu pomogą w utrzymaniu czystości. Magazynowanie odpadów bio nie będzie uciążliwe, jeśli wykorzystamy do tego celu papierowe worki na odpady Cluo Eco. To naprawdę wygodne rozwiązanie, które w dodatku nie ma żadnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Worki zostały wykonane z makulatury i można je wrzucać do pojemnika razem z odpadami bio. Kompostują się dokładnie tak samo, jak inne organiczne odpadki. Cluo Eco – papierowe worki na śmieci mają pojemność 10 litrów i są samonośne. Nie potrzeba ich umieszczać w koszu lub na stelażu, po prostu same stoją. Worki na śmieci o różnej pojemności oraz inne równie praktyczne artykuły do sprzątania domu oferujemy w drogerii internetowej vica.pl.

Przybory do sprzątania

Przybory do sprzątania marki Vileda poradzą sobie z każdym zabrudzeniem w domu. System ULTRAMAX z najpopularniejszym mopem płaskim obsługuje się bezdotykowo, dzięki automatycznemu odsączaniu. Mop jest zbudowany z dwóch rodzajów mikro – włókien. Białe włókna zapewniają czystość bez smug i zarysowań, natomiast czerwone doskonale radzą sobie z uporczywym brudem i drobinami, bez konieczności używania ostrych detergentów. Przybory do sprzątania UltraMax docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Ruchomą główką mopa łatwo posprzątać pod szafkami i innymi sprzętami domowymi. Jest szczególnie przydatny do mycia podłogi w łazience.

Przybory PACLAN FOR NATURE do sprzątania

Przybory do sprzątania z serii PACPLAN FOR NATURE powstały z surowców uzyskanych z recyklingu. Do ich produkcji wykorzystano także naturalne włókna z kukurydzy i z agawy. Są to produkty odpowiadające w pełni wymogom ochrony środowiska. Papierowe opakowania powstały z tektury lub z makulatury, a plastikowe z przetworzonych butelek PET. Znajdziemy wśród nich takie artykuły do sprzątania domu, jak ściereczki kuchenne z wiskozy i kukurydzy, ścierki na rolce, rękawice gumowe, zmywaki do naczyń i wiele innych.

Produkt dodany do ulubionych