Kremy do rąk

Pokazano 1-24 z 52 pozycji

Kremy do rąk – nawilżenie i odżywienie

Kremy do rąk należą do najbardziej popularnych kosmetyków. Nic dziwnego – nasze dłonie nieustannie narażone są na kontakt z niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Częste mycie rąk, sprzątanie, przebywanie na zewnątrz podczas mrozu, deszczu czy wiatru… Wiele czynników sprawia, że dłonie stają się suche, szorstkie i zniszczone. Najlepszy krem do rąk pozwoli skutecznie nawilżyć oraz odżywić skórę, sprawiając, że stanie się gładka i miękka. Jednocześnie stanowić będzie warstwę ochronną, zabezpieczającą przed szkodliwymi czynnikami.

Najlepszy krem do rąk dla alergików

W przypadku alergików wybór kremu do rąk jest wyjątkowo ważny. Są oni szczególnie narażeni na wysuszenie, świąd i podrażnienia skóry, a dodatkowo potrzebują kosmetyków łagodnych i niepowodujących nowych problemów. W naszej ofercie posiadamy hipoalergiczne kremy do rąk, łagodzące podrażnienia, regenerujące i przywracające barierę ochronną. 

Krem do rąk na bazie naturalnych składników

Krem do rąk na bazie naturalnych składników to modna alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków. Warto skorzystać z dobroczynnych właściwości roślinnych ekstraktów i naturalnych olejów, wyróżniających się skutecznością i łagodnym dla skóry działaniem. Oferujemy kremy do rąk na bazie m.in. oleju awokado, olejku migdałowego, aloesu bądź oliwy z oliwek.

Produkt dodany do ulubionych