Farby do włosów

Pokazano 1-24 z 237 pozycji

Dobra farba do włosów – naturalny efekt

Farby do włosów należą do tych kosmetyków, w przypadku których postęp i zmiany zachodzą najszybciej. Z pewnością warto trzymać rękę na pulsie, aby mieć dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Takich, których stosowanie sprawia, że uzyskujemy piękny, intensywny, a równocześnie naturalnie wyglądający kolor, i to na włosach, które wciąż wyglądają zdrowo. Wystarczy wejść na stronę WWW e-drogerii Vica.pl, aby przekonać się, jak wiele świetnych produktów mieści się w kategorii "Farby koloryzujące do włosów" czy też "Dobre farby do włosów".

Farby koloryzujące do włosów – ogromny wybór

Znajdziemy tu farby do włosów czy też kremy i inne produkty koloryzujące takich znanych i lubianych serii, jak Garnier Olia, L'Oreal Casting Creme Gloss, Palette Schwarzkopf, Londa Color, Garnier Color Naturals, Schwarzkopf Gliss Color, L'Oreal Prodigy, Joanna Naturia, Joanna Multi Cream, L'Oreal Recital Preference, Wella Wellaton, a także NATURTINT – w wielu intrygujących barwach. Wysokiej jakości farba do włosów nie tylko sprawia, że uzyskujemy intensywny i trwały kolor, a włosy są lśniące, miękkie i elastyczne, a niekiedy również odmłodzone, ale wpływa pozytywnie i ochronnie również na kondycję skóry głowy.

Więcej niż świetne farby do włosów

Ale to jeszcze nie wszystko. W sklepie internetowym Vica.pl możemy zaopatrzyć się w szereg innych interesujących produktów związanych z koloryzacją, nie tylko w farby do włosów czy też kremy koloryzujące dla pań. Dodatkowo są tutaj dostępne takie artykuły, jak farby-rozjaśniacze do włosów, innowacyjne reduktory siwizny dla mężczyzn, a także precyzyjne szczoteczki oraz spraye do retuszu odrostów Magic Retouch o formule utrzymującej się na włosach aż do umycia ich szamponem.

Produkt dodany do ulubionych