Płyny do trwałej ondulacji


Płyn do trwałej ondulacji – długotrwały efekt niskim kosztem

Trwała ondulacja jest popularnym zabiegiem polegającym na zmianie struktury włosów przy pomocy specjalnych środków chemicznych oraz wałków. Jeszcze do niedawna preparaty do trwałej ondulacji dostępne były jedynie dla profesjonalistów. Dzisiaj płyny do trwałej ondulacji możesz kupić w drogeriach i ogólnodostępnych hurtowniach fryzjerskich. Sprawdź, jakie produkty do trwałej ondulacji znajdziesz na Vica.pl i odważ się na zmianę!

Środki do trwałej ondulacji – burza loków, o jakich zawsze marzyłaś

Płyn do trwałej ondulacji zapewni Ci efekt, jaki do tej pory uzyskiwałaś podczas kosztownego zabiegu wykonywanego w salonie fryzjerskim. Proponowane przez nas płyny do trwałej ondulacji są proste w użyciu, wydajne i, co najważniejsze, bezpieczne dla skóry głowy i pasm. Nowoczesne formuły bogate są w składniki odżywcze (na przykład proteiny albo kompleksy ziołowe składające się z ekstraktów z chmielu, brzozy i pokrzywy) delikatnie pielęgnują włosy, nawilżają je, wzmacniają i chronią przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wśród naszych produktów wyróżnić możemy dwa rodzaje płynów do trwałej ondulacji: mocny oraz normalny. Po poprawnej aplikacji mieszanki będziesz mogła cieszyć się naturalnymi, sprężystymi lokami, które zachowają swoją piękną formę pomimo częstego mycia. Pasma poddane zabiegowi domowej „trwałej” nie są zniszczone ani przesuszone. Aby efekt zabiegu był w pełni satysfakcjonujący, przed jego wykonaniem należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do preparatu.

Produkt dodany do ulubionych