Oliwki i olejki dla dzieci

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Oliwka dla dzieci od pierwszego dnia życia

Oliwka dla dzieci doskonale sprawdza się w roli kosmetyku pielęgnacyjnego przeznaczonego dla najmłodszych użytkowników. Delikatne i pozbawione alergenów oraz wszelkich szkodliwych substancji oliwki dla dzieci nadają się do zastosowania już w pierwszych dniach życia maluszka. Pozwalają skutecznie nawilżać i natłuszczać skórę, pozostawiając ją miękką i gładką, łagodząc podrażnienia, chroniąc przed utratą wody.

Kultowa oliwka dla dzieci Bambino

Oliwka Bambino od lat nie wychodzi z mody. Prosty skład, bazujący na wysokogatunkowych olejach roślinnych wzbogaconych witaminą F to recepta na sukces. Brak barwników niweluje ryzyko alergii i podrażnień, a delikatny, przyjemny zapach kojarzą się z błogimi chwilami spędzonymi z dzieckiem. Oliwka dla dzieci Bambino to prosty i sprawdzony sposób na skuteczne nawilżenie i pielęgnację skóry dziecka.

Oliwki dla dzieci do pielęgnacyjnego masażu

Oliwki dla dzieci umożliwiają skuteczną pielęgnację, jednocześnie ułatwiając wykonywanie delikatnego masażu, mającego dobroczynny wpływ zarówno na skórę, jak i na ogólną kondycję fizyczną i psychiczną malucha. To wspaniały sposób na połączenie relaksu, pielęgnacji oraz budowania więzi z dzieckiem.

Produkt dodany do ulubionych