Bazy pod makijaż

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Baza pod podkład – tak przedłużysz trwałość makijażu

Nawet najlepiej wykonany makijaż po pewnym czasie traci fason i ulega zniszczeniu. Aby jednak mógł przetrwać jak najdłużej, warto dobrze się przygotować do jego nakładania. Kosmetykiem, którego zdecydowanie nie powinno zabraknąć na tym etapie jest niewątpliwie baza pod makijaż. Jej zastosowanie sprawi, że skóra stanie się promienna, wygładzona i zyska wyrównany koloryt, natomiast make-up stanie się bardziej trwały. Odpowiednia baza pod podkład dodatkowo może również pomóc zniwelować widoczność porów oraz zabezpieczyć skórę przed promieniowaniem UV.

Baza pod makijaż – dostępne rodzaje

Baza pod podkład to produkt, który tworzy kilka podstawowych rodzajów, zgodnie z którymi jest opisywany i klasyfikowany przez wytwórców. Są to przede wszystkim takie grupy preparatów, jak baza wygładzająca pod makijaż, nawilżająca baza pod makijaż, baza pod podkład rozświetlająca, a także matująca, tuszująca pory i przeciwdziałająca błyszczeniu się skóry baza pod makijaż. Są to zarówno preparaty o niewyczuwalnej, ultralekkiej formule, jak i te nieco cięższe, bardziej kryjące.

Baza pod podkład – różnorodne produkty

Poza produktem do twarzy, jakim jest baza pod makijaż, możemy wybrać również preparat tego typu przeznaczony do okolic oczu, np. bogatą w składniki aktywne bazę-krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym, rozjaśniającym cienie, a także pozwalającym uzyskać delikatny efekt liftingu. W e-sklepie Vica.pl znajdziemy też inne sposoby na utrwalenie makijażu, w tym tworzący delikatną, niewidoczną warstwę utrwalacz makijażu typu fix, aplikowany poprzez spryskanie twarzy z odległości ok. 20 cm bądź też rozpylenie na pędzel do makijażu lub gąbkę.

Produkt dodany do ulubionych