Palety cieni do powiek

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Cienie do powiek – kolorowy zawrót głowy

Idealne podkreślenie oprawy oczu, ich optyczne powiększenie, a także podbicie stroju kobiety zastosowaniem pasującego odcienia – to tylko niektóre funkcje i właściwości, z jakimi łączy się cienie do oczu. Cienie do powiek pozwalają też wyrazić nastrój i podkreślić charakter stosującej je osoby, a ponadto – zasygnalizować to, że interesuje się modą i najnowszymi trendami w makijażu. Choć większość kobiet stawia na barwy neutralne, w tym zwłaszcza na rozmaite odcienie brązu i szarości, na powieki możemy nałożyć cień do oczu właściwie w każdym kolorze tęczy.

Paletki do cieni – ogromny wybór

Bogactwo kolorów doskonale widać na przykładzie niemal każdej paletki do oczu. Intensywny róż, szmaragdowa zieleń, a także czerwień, pomarańcza i złoto – to tylko część barw, jakie obejmują np. paletki do cieni marki Revolution. W ramach tej samej paletki do oczu znajdziemy zarówno cienie do powiek o wykończeniu matowym, jak i satynowym czy metalicznym. Inne wersje tej samej paletki zawierają takie odcienie, jak brązy, róże czy złota, pozwalające wykonać różnorodne rodzaje makijażu – zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia i specjalne okazje.

Moje ulubione cienie do oczu

Jednak pokaźnych rozmiarów paletki do oczu to oczywiście nie jedyna opcja w tej grupie produktów. Jeśli jesteśmy przywiązane do jednego odcienia, cień do oczu możemy kupić wyłącznie w ulubionym kolorze bądź też w mniejszych zestawach 2-3 barw. Niezależnie od tego, jakie cienie do powiek wybierzemy, ważne jest to, by nie osypywały się i nie rozmazywały, a ponadto świetnie się rozcierały i ze sobą łączyły. Właśnie takie produkty do makijażu znajdziemy w internetowej drogerii Vica.pl.

Produkt dodany do ulubionych