Żele do mycia twarzy

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Żele do cogodzinnego mycia twarzy

Dokładne oczyszczenie twarzy to obowiązkowy element pielęgnacji. Usunięcie zanieczyszczeń oraz wieczorny demakijaż to gwarancja, że Twoja cera zachowa się w dobrej kondycji. Do tego celu wykorzystuje się specjalne kosmetyki takie jak żele do mycia twarzy. Dogłębnie oczyszczają skórę i przygotowują ją do dalszych etapów pielęgnacji.

Żele do twarzy – kosmetyki o różnych właściwościach

W asortymencie VICA znajdziesz produkty o wszechstronnym działaniu. W sprzedaży mamy żele do twarzy o właściwościach oczyszczających, nawilżających oraz regenerujących. Tak duża różnorodność sprawia, że z łatwością dobierzesz produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy jedynie kosmetyki od sprawdzonych producentów, takich jak Basiclab, Polka czy Orientana. Jest to gwarancją ich najwyższej jakości oraz skuteczności w pielęgnacji. W ofercie dostępne są żele do twarzy: z drobinkami, które dokładnie oczyszczają pory, micelarne, zapewniające bezpieczną i delikatną pielęgnację, oczyszczające i antybakteryjne do cery trądzikowej, ajurwedyjskie, których skład opiera się na wyciągach z naturalnych ekstraktów roślin. W sprzedaży mamy żele do mycia twarzy, które skutecznie usuwają makijaż oraz nagromadzone zanieczyszczenia. Po ich użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, wygładzona oraz przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Żel do mycia twarzy trądzikowej

W tej kategorii produktów znajdziesz także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji cery problematycznej. Mają one działanie antybakteryjne, regulujące wytwarzanie sebum oraz łagodzące podrażnienia. Żel do mycia twarzy trądzikowej wyrównuje także koloryt cery oraz sprawia, że jest ona świeża i promienna. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą VICA.

Produkt dodany do ulubionych