Lakiery żelowe do paznokci

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Żelowe lakiery do paznokci

Zadbane dłonie to atrybut kobiecości i elegancji. Warto więc poświęcić im nieco czasu i nie ograniczać się jedynie do użycia nawilżającego kremu do rąk. Pomalowane paznokcie mają ogromny wpływ na estetykę na estetykę dłoni, a ponadto stanowią ważny dodatek do stylizacji. Nie oznacza to, że musisz regularnie odwiedzać salon kosmetyczny, gdyż bogatą gamę profesjonalnych żelowych lakierów do paznokci znajdziesz w ofercie VICA.

Żelowe lakiery do paznokci od sprawdzonych marek

W asortymencie mamy jedynie wysokiej jakości produkty, co do których mamy pewność, że sprostają wymaganiom naszych klientek. Oferujemy żelowe lakiery do paznokci takich marek jak Poezja czy Maga, które cieszą się renomą oraz zaufaniem wśród profesjonalistów. Kosmetyki te charakteryzują się innowacyjną formułą i są chętnie wykorzystywane jako alternatywa dla manicure hybrydowego. Wśród zalet żelowych lakierów do paznokci można wymienić:

szybką i łatwa aplikację,

wysoką trwałość,

odporność na odpryskiwania,

brak konieczności utwardzania w lampie UV,

atrakcyjny wygląd.

Jeżeli chodzi o lakiery do paznokci, żelowa formuła ma także korzystny wpływ na płytkę. Chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiega złamaniu paznokcia.

Żelowe lakiery do manicure – bogata paleta barw

Wybór odcienia to sprawa indywidualna, dlatego w katalogu produktów znajdziesz szeroką paletę kolorystyczną. W sprzedaży mamy żelowe lakiery do paznokci zarówno w naturalnych kolorach nude, jak i bardziej wyrazistych odcieniach. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz kosmetyk, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Produkt dodany do ulubionych