Pianki i mleczka do włosów

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Pianki do włosów – idealna stylizacja od ręki

Uniesiona u nasady włosów, perfekcyjnie ułożona i długotrwałe utrwalona fryzura to efekt, o jakim marzy wiele osób. Ważne, by udało się go osiągnąć bez nadmiernego obciążania albo sklejania włosów. Właśnie na to pozwala zastosowanie wysokiej klasy pianki do układania włosów. Najlepsze produkty tego typu pełnią też dodatkowo wiele innych funkcji – regenerują i odżywiają włosy, wzmacniają ich strukturę, a także poprawiają elastyczność. Inne możliwe zalety to ochrona przed uszkodzeniami termicznymi oraz przeciwdziałanie puszeniu się włosów.

Wysokiej jakości pianki do układania włosów

Jakimi jeszcze cechami odznacza się wysokiej jakości pianka do włosów? Wyrazistej objętości i mocnemu utrwaleniu często towarzyszy ochrona włosów przed przesuszeniem (np. przy pomocy keratyny), ale i przed wilgocią, a ponadto – łatwość wyczesywania. Co ciekawe, niektóre produkty zapewniają wręcz ekstremalne utrwalenie, niekiedy sięgające nawet 24 bądź też 48 godzin! Mowa tu nie tylko o piankach do układania włosów, ale i mleczkach oraz pudrach stylizujących, zapewniających lekki i trwały efekt. Mogą je z powodzeniem stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Najlepsza pianka do włosów kręconych

Uzyskanie efektu zagęszczenia, podniesienia i wizualnego pogrubienia włosów to cel, jakim w poszukiwaniu odpowiedniej pianki do włosów kieruje się wiele osób. Niemniej, właściciele włosów kręconych często chcą podkreślić sprężystość loków, a także zapewnić im elastyczne utrwalenie. Pianka do włosów kręconych może być stosowana właśnie do gęstych, niesfornych, trudnych do ujarzmienia kosmyków.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.