Wcierki do włosów

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Wcierki do włosów – spektakularne efekty bez profesjonalnych zabiegów

Aby cieszyć się pięknymi, gęstymi włosami, należy zacząć od podstaw – pielęgnacji skóry głowy. To właśnie często niewidoczny gołym okiem zły stan skalpu jest bezpośrednią przyczyną widocznego osłabienia włosów, przetłuszczania się czy wypadania. W kosmetyczce każdej osoby pragnącej kompleksowo, dogłębnie zadbać o swoje pukle powinna znaleźć się wcierka do włosów – niepozorny kosmetyk mogący zdziałać cuda na Twojej głowie!

Jak używać wcierki do włosów?

Kosmetyki w płynnej postaci należy (2-3 razy w tygodniu) wcierać w skórę głowy. Terapeutycznie działa nie tylko koktajl składników odżywczych wnikający w skórę, ale również masaż pobudzający krążenie wykonywany przy okazji aplikowania kosmetyku. Kompletując asortyment naszej wirtualnej drogerii, wychodzimy naprzeciw potrzebom osób zmagających się z problemami różnego typu. W sprzedaży znajdziesz między innymi Wcierki na porost włosów, wzmacniające wcierki na wypadanie włosów oraz kosmetyki o działaniu normalizującym i nawilżającym.

Wcierka do włosów przetłuszczających się – przywróć objętość i energię fryzurze

Twoim włosom brakuje energii? Masz dość przyklapniętych pasm, które tracą swoją świeżość kilka godzin po wyjściu spod prysznica? Starannie dobrana wcierka do skóry głowy skutecznie rozwiąże uciążliwy problem. Doskonałą bronią w walce z nadmiernym wydzielaniem sebum jest wcierka do włosów przetłuszczających się kultowej marki Banfi: zawierająca skoncentrowany ekstrakt z łopianu albo odświeżająca z ekstraktem z pokrzywy.

Najlepsze wcierki na wypadające włosy

Wypadanie włosów jest złożonym problemem wymagającym podjęcia zdecydowanych kroków. Podstawą pielęgnacji wypadających pasm są starannie skomponowane wcierki na porost włosów. Kosmetyki tego typu poprawiają krążenie w obrębie skóry głowy, zawierają antyoksydanty oraz substancje bakteriobójcze i grzybobójcze zapobiegające infekcjom, wzmacniają i dotleniają cebulki. Najlepsze wcierki do włosów wymagających wzmocnienia i pobudzenia do wzrostu? Zdecydowanie wcierka Banfi z ekstraktem z chrzanu i gorczycy, Radical oraz wcierki SATTVA!

Naturalne wcierki do włosów

Naturalne wcierki do włosów stanowią skuteczne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów. Dzięki zastosowaniu w nich serum opartego na ekstraktach roślinnych, takich jak żeń-szeń, możliwe jest znaczące wzmocnienie włosów osłabionych oraz stymulacja wzrostu nowych, tzw. baby hair.

Nie można również zapomnieć o innych korzyściach płynących z użycia naturalnych wcierki, takich jak redukcja łupieżu oraz poprawa krążenia krwi w skórze głowy. Wyciąg roślinny, szczególnie z żeń-szenia, jest ceniony za swoje właściwości wzmacniające i ożywiające, co czyni go idealnym składnikiem przeciw wypadaniu włosów.

Produkt dodany do ulubionych