Spinki i wsuwki do włosów

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Ozdoby do włosów – wyróżnij się z tłumu!

Kiedy patrzysz w lustro czujesz, że Twojej fryzurze brakuje wyrazistości? Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na dodanie atrakcyjności swoim włosom jest uzupełnienie fryzury o efektowną spinkę, gumkę albo opaskę. Wszystkim trendsetterkom szukającym niebanalnych akcentów prezentujemy ozdoby do włosów, dzięki którym Twoja stylizacja będzie kompletna!

Zestaw ozdób do włosów dla małej i dużej elegantki

W sklepie Vica.pl skompletujesz zestaw ozdób do włosów dla kobiety i dziewczynki. Wśród ogromu proponowanych produktów wyróżnić możemy gumki, efektowne spinki i dyskretne wsuwki, szpilki umożliwiające wykonanie skomplikowanego upięcia, wypełniacze do koków, praktyczne klipsy, klamry oraz siatki zabezpieczające włosy.

Nasze dekoracje do włosów sprawdzą się na co dzień jako niezobowiązujące uzupełnienie casualowych ubrań oraz podczas wielkich wyjść zestawione z eleganckimi kreacjami. Ozdoby włosów są niepozornymi elementami, które mogą całkowicie odmienić Twój wygląd i dodać nawet najprostszej fryzurze i stylizacji wyrazistego, oryginalnego charakteru.

Spinka – ozdoba do włosów w atrakcyjnej cenie

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak uniwersalna i praktyczna jest spinka. Ozdoba do włosów sprzedawana w naszym wirtualnym salonie łączy w sobie funkcjonalność, jakość oraz atrakcyjną cenę. Biżuteria i ozdoby do włosów z naszej kolekcji spełnią oczekiwania nie tylko estetek pragnących nienagannie się prezentować, ale również profesjonalistów prowadzących swoje salony fryzjerskie.

Produkt dodany do ulubionych