Kremy BB i CC do twarzy

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Najlepsze kremy BB na rynku. Krem BB a CC

Wielozadaniowe kremy BB i kremy CC podbijają rynek specyfików upiększających na dzień już od wielu lat; co więcej, od jakiegoś czasu słyszymy również o kremach DD. Wszystkie te rodzaje specyfików, w tym najlepsze kremy BB i CC, a także świetnie oceniane kremy DD dostępne są w drogerii internetowej Vica.pl. Klientki mogą wybierać spośród wielu lubianych marek, jak Garnier, Golden Rose, GOSH, Moods, Paese, PuroBio, Greenini, Under Twenty czy Ziaja.

Krem BB a CC – podobieństwa i różnice

Wiele pań, mając pozytywne doświadczenia z kremami typu CC, zastanawia się, czym właściwie różnią się kremy CC od tych typu BB i DD. Spróbujemy pokrótce wyjaśnić te skróty. Kremy BB (Beauty Balm) to takie, które łączą cechy kremu na dzień i podkładu. Rozświetlają skórę i pozostawiają ją promienną, a równocześnie – dzięki zawartości odpowiednich pigmentów – wyrównują koloryt, pomagają zatuszować zaczerwienienia i niedoskonałości cery. Z kolei kremy CC (Colour & Correct) wykazują mocniejsze działanie w ich korygowaniu, jednak mimo to ich formuła jest dość lekka. Natomiast preparaty typu DD zapewniają kompleksowe działanie pielęgnacyjne (w szczególności zaś – przeciwzmarszczkowe) oraz jeszcze wyższy poziom krycia.

Kremy BB, CC i DD – bogata oferta

Na Vica.pl znajdziemy kremy BB, a także najlepszy krem CC przeznaczone do różnych rodzajów skóry (np. normalnej i suchej), a także – do wszystkich tonacji cery, począwszy od bardzo jasnej aż do śniadej, zapewniające zróżnicowany stopień krycia. Możemy zdecydować się na preparaty z dużą zawartością składników naturalnych, za to pozbawione parabenów czy olejów mineralnych, a ponadto wzbogacone o filtry SPF. W e-drogerii Vica.pl dostępne są również specyfiki łączące właściwości kremów BB i CC.

Produkt dodany do ulubionych