Maski i skarpetki do stóp


Maska do stóp – intensywna kuracja naprawcza

Twoje pięty po długiej zimie straciły swoją kondycję? Zanim wskoczysz w ulubione sandałki albo wybierzesz się na plażę, warto zafundować swoim stopom domowe SPA. Aby przywrócić skórze idealną miękkość i gładkość, należy nie wystarczy mechaniczne usunięcie naskórka i dobry krem. Fenomenalny efekt pomoże Ci uzyskać maseczka na stopy – rewolucyjny produkt cieszący się ogromnym uznaniem wszystkich miłośniczek kosmetycznych nowości. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wielki potencjał kryje w sobie maska złuszczająca do stóp!

Maska złuszczająca na pięty – jak to działa?

Proponowana przez nas maska złuszczająca do nóg dostępna jest w wygodnej formie – skarpetek. Foliowe, jednorazowe skarpetki nasączone są skoncentrowanym preparatem na bazie składników o działaniu silnie złuszczającym i zmiękczającym, przede wszystkim kwasu mlekowego, mocznika i kwasu glikolowego. Działanie substancji aktywnych wspomagają naturalne wyciągi roślinne , które działają przeciwzapalnie i stymulują odnowę naskórka po jego złuszczeniu. Efekty kuracji nie są widoczne od razu. Po około 7-10 dniach od momentu zastosowania maseczki zrogowaciały naskórek będzie stopniowo się złuszczał, pozostawiając skórę idealnie miękką, gładką i przyjemną w dotyku.

Maseczka na stopy – profesjonalny efekt w Twojej łazience

Każda maska do stóp prezentowana na stronie Vica.pl łączy w sobie wygodę użytkowania, doskonały i długotrwały efekt oraz niską cenę. W sprzedaży znajdziesz maski złuszczające na pięty zaufanych producentów, takich jak Marion, Shefoot i Dr Koala.

Produkt dodany do ulubionych