Podpaski i wkładki higieniczne

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Podpaski – swoboda i higiena w każdej sytuacji 

Podczas menstruacji priorytetem dla każdej kobiety jest zapewnienie sobie komfortu i poczucia świeżości. Podstawowym elementem pozwalającym czuć się pewnie są podpaski – najbardziej uniwersalne zabezpieczenie podczas okresu. W sklepie internetowym Vica.pl znajdziesz podpaski ze skrzydełkami o zróżnicowanej chłonności oraz lekkie wkładki. Sprawdź naszą ofertę i znajdź produkty dostosowane do Twoich potrzeb!

Uniwersalne wkłady higieniczne dla każdej kobiety

Podpaski cenione są przez kobiety w każdym wieku. Do ich największych zalet zaliczyć możemy łatwość użycia. Podpaski ze skrzydełkami doskonale dopasowują się do kształtu bielizny, pochłaniają wydzielinę i nieprzyjemny zapach, sprzyjają utrzymaniu optymalnej higieny. W prosty sposób możesz kontrolować stan podpasek, nie dopuszczając do ich przeciekania. Możesz mieć pewność, że starannie założona podpaska nie będzie zmieniała swojego miejsca, kiedy Ty będziesz w ruchu. Tego typu produkty dostępne są w wielu wariantach różniących się wielkością, budową i chłonnością. Oferujemy podpaski ze skrzydełkami i bez, przeznaczone do użytkowania w nocy i dzień, modele dla kobiet o obfitych i skąpych krwawieniach. 

Vica.pl – podpaski ze skrzydełkami i znacznie więcej

W wirtualnej drogerii Vica.pl znajdziesz produkty higieniczne marek cenionych przez kobiety – Bella, Carefree, Carin, Gentle Day, Naturella. Naszym klientkom proponujemy klasyczne podpaski, a także cienkie wkłady higieniczne do codziennego użytku oraz wkładki laktacyjne.

Produkt dodany do ulubionych