DOM

Pokazano 1-24 z 3134 pozycji

Perfekcyjne sprzątanie domu z drogerią Vica

Wszelkie prace porządkowe są o wiele przyjemniejsze, bardziej efektywne i mniej czasochłonne, gdy masz do dyspozycji dobrej jakości środki czyszczące. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny – od niezwykle wydajnych, syntetycznych koncentratów, po nieco droższe, ale całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska eko produkty do domu. Producenci prześcigają się w doskonaleniu swoich wyrobów, nieustannie wypuszczając na rynek nowe linie preparatów. By ułatwić Ci decyzje zakupowe, zgromadziliśmy szeroką reprezentację najlepszych produktów do domu na wirtualnych półkach naszego sklepu. Możesz teraz znaleźć najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb środki czystości dzięki rozbudowanym filtrom. Zakupy zajmą Ci nie więcej niż kilka minut – i to bez wychodzenia z domu! Z drogerią Vica sprzątanie stanie się dla Ciebie milsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Produkty do domu a efektywne porządki w kuchni

Pomieszczeniem, które zwykle najtrudniej utrzymać w czystości i którego sprzątanie zajmuje najwięcej czasu, jest kuchnia. Po ugotowaniu obiadu trzeba zmierzyć się z zachlapaną kuchenką (a przy okazji szafką na talerze i podłogą) oraz stertą brudnych naczyń, w tym np. przypaloną patelnią. Część pracy może wykonać za Ciebie zmywarka, ale i tak musisz poświęcić nieco energii, by doprowadzić kuchnię do porządku. Z pomocą przyjdą Ci takie niezawodne produkty do sprzątania domu, jak balsam do naczyń, mleczko do czyszczenia, czy uniwersalny płyn do powierzchni płaskich. Wypróbuj także preparaty dedykowane do poszczególnego rodzaju materiałów, np. do stali nierdzewnej albo do ceramiki. Efekty pozytywnie Cię zaskoczą! Nie tylko skuteczniej doczyścisz płytę kuchenki czy blat, ale też unikniesz nieestetycznych smug. Zainwestuj też w swoją zmywarkę i oprócz dobrej jakości kapsułek, kup środek do konserwacji samego urządzenia. Będzie Ci znacznie lepiej służyć.

Czysta łazienka z dobrymi produktami do domu

Kolejnym z pomieszczeń, które nieustannie wymaga sprzątania, jest łazienka. Nawet jeśli starasz się użytkować ją ostrożnie, co jakiś czas musisz zmierzyć się z kamieniem osadzającym się na ściankach kabiny prysznicowej albo – choćby ze względów higienicznych – wyczyścić muszlę klozetową. Jeśli doliczyć do tego lustro ubrudzone przy pospiesznym myciu zębów, łazience musisz poświęcać niewiele mniej uwagi niż kuchni. Aby oszczędzić czas i energię, i w tym przypadku zainwestuj w produkty do domu przeznaczone do określonego typu powierzchni. A konkretnie – do specyficznych zabrudzeń. Czyszczenie kabiny prysznicowej płynem do szyb (nawet jeśli jest szklana) najprawdopodobniej przyprawi Cię o frustrację, nim przyniesie jakiekolwiek rezultaty. Sięgnij po dobry preparat do kabin z silnym odkamieniaczem. Jeśli trudno Ci znieść zapach chemikaliów (szczególnie dokuczliwy w małych pomieszczeniach), wybierz nie mniej skuteczne od syntetycznych eko produkty do domu.

Skuteczne pranie w nowoczesnych preparatach

Osobny rozdział domowych prac stanowi pranie. Ustawiona w łazience lub w kuchni pralka to kolejny sprzęt wymagający regularnej konserwacji. Na co dzień jednak wystarczy przetrzeć go z kurzu. Znacznie częściej poświęcasz mu uwagę ze względu na funkcję, którą pełni. Pranie potrafi zabierać sporo czasu, nawet jeśli zastępuje Cię w nim nowoczesny automat. Trzeba posegregować brudną odzież, a później wysuszyć, wyprasować. W jaki sposób pomocne mogą być przy tym produkty do sprzątania domu? Przede wszystkim kup naprawdę dobry proszek lub płyn do prania – te najtańsze często okazują się mało skuteczne i w konsekwencji mocno zabrudzone rzeczy wymagają ponownego wrzucenia do pralki. Lepsze efekty uzyskasz także, stosując płyny zmiękczające, dzięki którym odzież nie tylko jest milsza w dotyku, ale też mniej gniecie się w cyklu prania. Jeśli Ty lub Twoi bliscy są alergikami, stosuj w pralce eko produkty. Często największą oszczędnością jest unikanie problemów, w tym przypadku – zdrowotnych.

Zadbany salon i sypialnia a eko produkty do domu

Po ekologiczne preparaty warto sięgnąć także wówczas, gdy przystępujesz do sprzątania gabinetu, sypialni albo salonu. Takich porządków zapewne nie robisz na co dzień i nie wiążą się one ze zużyciem tak dużej ilości środków czystości, jak dzieje się to w przypadku kuchni czy łazienki. Dlatego pozwól sobie na inwestycję w dobre eko produkty do domu, z pomocą których umyjesz okna, wyczyścisz tapicerkę na meblach i wypolerujesz parkiety. Nieco tańsze preparaty syntetyczne pozwolą Ci wprawdzie uzyskać równie dobre efekty, ale ze szkodą dla środowiska, a przede wszystkim dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Sypialnia czy pokój dziecinny to miejsca, w których Ty i Twoja rodzina spędzacie większość czasu. Związki chemiczne zawarte w tradycyjnych środkach czystości nieuchronnie osadzają się na skórze czy błonach śluzowych, na dłuższą metę oddziałując niekorzystnie na ludzki organizm. Dbaj o to, by produkty do sprzątania domu były Ci pomocne, a nie – szkodliwe.

Niezawodne preparaty drogeryjne do zadań specjalnych

Oprócz rutynowych porządków co jakiś czas trzeba zmierzyć się w domu z niecodziennym problemem, na przykład uporczywym zapachem spalenizny po niefortunnych wypiekach albo inwazją moli spożywczych, które zagnieździły się w zapasach mąki. Latem dokuczliwe mogą stać się komary czy muchy, a w sezonie grzewczym – pleśń w łazience. Choć takie problemy najczęściej wymagają kompleksowych działań (nie obejdzie się bez wietrzenia pomieszczeń albo wyrzucenia zepsutej żywności), i wówczas niezwykle pomocne okazują się rozmaite produkty do domu dostępne w dobrych drogeriach. Bez trudu znajdziesz skuteczne, a przy tym bezpieczne dla zdrowia środki, z pomocą których pozbędziesz się owadów. Oferta drogeryjna obejmuje także rozmaite odświeżacze powietrza – nie tylko syntetyczne, nieodpowiednie dla alergików spraye, ale też takie eko produkty do domu, jak np. dyfuzory zapachowe zasilane naturalnymi olejkami eterycznymi.

Produkt dodany do ulubionych