Kremy na noc do twarzy

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Kremy na noc

Dobry krem na noc to zwykle prawdziwa skarbnica składników aktywnych, niezwykle przydatnych w codziennej pielęgnacji skóry. Jej potrzeby mogą być bardzo zróżnicowane, jednak to właśnie intensywny krem na noc może im sprostać. To absolutne minimum w zakresie troski o skórę i jeden z najważniejszych kosmetyków do tego przeznaczonych; dzięki jego stosowaniu możemy naprawdę dużo zyskać. Oczywiście pod warunkiem, że dokonamy właściwego wyboru.

Skuteczne kremy na noc – od czego zacząć

Jeśli mamy ograniczone środki, warto postawić właśnie na odpowiedni, wysokiej klasy krem na noc. Pierwszym specyfikiem, po jaki warto sięgnąć już w wieku kilkunastu lat jest bez wątpienia krem nawilżający do twarzy na noc. Z czasem należy jednak wybierać preparaty bardziej skoncentrowane, mocniej nasycone bogatymi substancjami o udowodnionym działaniu. Ale również – ukierunkowane na rozwiązywanie konkretnych problemów ze skórą, które mogą przecież pojawić się w każdym wieku.

Krem na noc – rodzaje

Odmładzające kremy na noc przeciwzmarszczkowe, które pozwalają nam dłużej zachować młodość to te, które cieszą się nieustającym powodzeniem. Mogą również mieć działanie rewitalizujące, odżywcze, łagodzące, wypełniające, wygładzające, ujędrniające, a nawet liftingujące i modelujące kontur twarzy oraz pobudzające produkcję kolagenu. Służą temu m.in. silnie skoncentrowane preparaty, kremy-maski, produkty typu serum – dostępne u różnych producentów i w pełnej rozpiętości cenowej. Ich wybrane składniki to ekstrakt ze śluzu ślimaka, olej z awokado, olejek arganowy, algi, retinol, biosfery kolagenu, wapń, jod, żelazo, cynk, pantenol, miód, lipidy oraz CBD z oleju konopnego.

Produkt dodany do ulubionych